PODPOWIEDZI:

Jak Pobierać Filmiki z Serwisu YouTube - Ściągamy w Rozdzielczości 1080p i 4K

Jak Pobierać Filmiki z Serwisu YouTube - Ściągamy w Rozdzielczości 1080p i 4K

Popularny serwis YouTube ciągle się zmienia. Co jakiś czas pojawia się nowy wygląd strony, ale także zmieniają się funkcjonalności serwisu. W dzisiejszym artykule przedstawię 2 sposoby na pobieranie filmu w wysokiej rozdzielczości. Zapraszam do przeczytania!

1. SPOSÓB PRZY UŻYCIU PROGRAMU 4K Video Downloader

Będziemy musieli pobrać darmowy program 4K Video Downloader. Polecam udać się na stronę producenta i wybrać najnowszą wersję. Po krótkiej instalacji, uruchamiamy program. Teraz wystarczy, że skopiujemy interesujący nas link YouTube, który chcemy pobrać. Naciskamy przycisk Paste URL. Powinno wyskoczyć nowe okienko z opcjami. W tym momencie możemy wybrać jakość filmu, format oraz wskazać miejsce zapisu. Po tych prostych krokach, możemy cieszyć się pobranym filmem w jakości nawet 4K!

4K Video Downloader

Ocena programu 4K Video Downloader 5/5

2. SPOSÓB PRZY UŻYCIU PRZEGLĄDARKI

Osobiście, sam nie lubię niczego dodatkowego instalować. Wystarczy, że wejdziemy na stronę internetową Clip Converter. W odpowiednim polu wkleimy link z YouTuba. Naciskamy przycisk dalej. Następnie wybieramy interesującą nas rozdzielczość i format. Jak będziemy już pewni swoich opcji naciskamy start. Ten proces może potrwać nawet kilka minut. Wszystko zależy od przeciążenia serwisu. Na samym końcu wystarczy zapisać plik na dysku.

Clip Converter CC

blog comments powered by Disqus
Jak Pobierać Filmiki z Serwisu YouTube - Ściągamy w Rozdzielczości 1080p i 4K