PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

Jak Oglądać YouTube w Małym Oknie na Smartfonie

Jak Oglądać YouTube w Małym Oknie na Smartfonie

Wiele filmów na YouTube mają formę tzw. "gadającej głowy", wtedy najchętniej minimalizujemy film i słuchamy go jak podcastu. W aplikacji YouTube na telefony nie jest to możliwe. Z pomocą przychodzą inne appki, które taką funkcję posiadają! Tym razem przedstawiam Wam aplikację Stream!

Aplikacja Stream

Stream Odtwarzacz YouTube

Aplikację możecie pobrać klikając w przycisk poniżej. Po jej otworzeniu, Waszym oczom ukaże się spis playlist, z najpopularniejszymi utworami muzycznymi. Znajdziecie tam także najpopularniejsze utwory w Polsce. Możecie wybrać jedną z tych dostępnych list, zależnie od słuchanego przez Was rodzaju muzyki lub też wyszukiwać muzykę, bądź filmy, która akurat teraz chcecie obejrzeć.

pobierz z Google Play

Odtwarzanie w małym oknie

Jedną z funkcji, jest odtwarzanie wideo w małym oknie. Wtedy, nawet kiedy schowamy aplikację, na naszym ekranie pozostaje małe okienko, które możemy dowolnie przemieszczać po ekranie. Widzimy tam oczywiście film, który odtworzyliśmy, a także z głośników smartfona emitowany jest dźwięk.

YouTube PIP

Jeśli jednak chcemy, np. podłączyć telefon do radia w samochodzie i słuchać muzyki z YouTube, lecz nie chcemy marnować baterii w naszym smartfonie w tak dużym stopniu, wystarczy, że włączymy tryb oszczędzania baterii. Wtedy aplikacja zmniejszy okno filmu i przyciemni maksymalnie ekran urządzenia, dzięki czemu, będzie on pobierał mniej prądu.

Własna playlista

Nie musicie polegać na stworzonych już playlistach, lecz możecie składać własne. Jeśli nie wiecie co do niej dodać, aplikacja zaoferuje również rekomendacje, kierując się aktualnie odtwarzanym wideo. Playlista jest odtwarzana zarówno w trybie standardowym, jak i w małym oknie lub w trybie oszczędzania energii.

Playlista YouTube

Podsumowanie

Kiedyś aplikacja oferowała nawet odtwarzanie YouTube nawet, kiedy nasz ekran jest zablokowany, lecz od pewnego czasu YouTube zablokował tę możliwość z poziomu własnego kodu. Tryb oszczędzania energii wbudowany w aplikację Stream w pewien sposób to rekompensuje.

Jakie telefony komórkowe są najlepsze?

Aby dodatkowo ułatwić wybór przedstawiamy Wam najpopularniejsze obecnie modele wg. rankingu telefonów komórkowych z 11/2017. Przed podjęciem decyzji o zakupie nowego produktu, koniecznie sprawdź, które telefony komórkowe warto kupić.

Poz.ObrazekNazwaGdzie kupić?
1Apple iPhone 7 32GB czarny Apple iPhone 7 32GB czarnyBest of the best!
2Samsung Galaxy S8 G950F 64GB Czarny Samsung Galaxy S8 G950F 64GB Czarny Sprawdź sam
3Xiaomi Redmi Note 4 32GB Dual Sim Czarny Xiaomi Redmi Note 4 32GB Dual Sim Czarny Ten ma niezłą cenę!
4Samsung Galaxy S7 Edge G935 32GB Czarny Samsung Galaxy S7 Edge G935 32GB Czarny Polecany model
5Xiaomi Mi 6 64GB Dual Sim Czarny Xiaomi Mi 6 64GB Dual Sim Czarny Sprawdź tutaj

Zobacz więcej propozycji: Ranking TOP 30 Najciekawszych Smartfonów!

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more
Jak Oglądać YouTube w Małym Oknie na Smartfonie