PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

Myszki do Gier Powyżej 250 zł - Jaką Myszkę Kupić? Ranking TOP 2016

Myszki do Gier Powyżej 250 zł - Jaką Myszkę Kupić? Ranking TOP 2016

Mamy dla Was kolejny materiał o myszkach, gdzie Kuba "KubiK" Kubiak sprawdzi topowe modele, które kosztują powyżej 250 zł. Kwota nie mała jak na elektronicznego gryzonia, więc warto poznać polecane myszki. Zapraszamy!

Razer Deathadder Chroma

Razer Deathadder Chroma to ergonomiczna mysz profilowana z gumowymi bokami. Zastosowano w niej sensor AVAGO, który zapewnia bardzo wysoką precyzję. Maksymalna rozdzielczość DPI kształtuje się na poziomie 10 000 DPI.

Do dyspozycji jest również zaawansowane oprogramowanie, które pomoże w personalizacji urządzenia. Niezłe wrażenie robi również podświetlenie Chroma z masą dostępnych kolorów.

Ceny Razer Deathadder Chroma od 299 zł do 339 zł

Steelseries Rival 300 Fade

Steelseries Rival 300 Fade to nietuzinkowa profilowana mysz marki Steelseries z gumowymi powierzchniami po bokach. Myszka jest dość spora, więc nada się dla osób z dużymi dłońmi. Za precyzję odpowiada sensor optyczny AVAGO do 6500 DPI.

Gryzoń swoim designem nawiązuje do popularnego skina z gry CS:GO. Dostępne jest oprogramowanie, w których zmienimy najważniejsze parametry. Programowalnych przycisków jest tu sześć.

Ceny Steelseries Rival 300 Fade -  279 zł w Sferis, 279 zł w Euro.com.pl

Mionix Castor

Kolejną myszką w zestawieniu jest ergonomiczny i profilowany Mionix Castor. Plusem jest niezawodny sensor optyczny AVAGO, który zapewni wysoką precyzję. Zakres DPI to pułap od 100 do 10000 DPI.

Tak jak w poprzednich modelach, Mionix Castor również oferuje nam zaawansowane oprogramowanie, dzięki któremu ustawimy najważniejsze parametry pod swoje preferencje.

Cena Mionix Castor - od 269zł do  299 zł

Gdzie Wygrywać Skiny CS:GO? TOP 7 Stron ze Skinami

Razer Diamondback

Ostatnią propozycją jest Razer Diamondback z laserowym i bardzo precyzyjnym sensorem o maksymalnej rozdzielczości wynoszącej aż 16000 DPI. Atutem jest siedem trwałych i programowalnych przycisków.

Świetne wrażenie robi zaawansowane podświetlenie gryzonia. Dochodzi do tego oczywiście rozbudowane i funkcjonalne oprogramowanie.

Ceny Razer Diamondback od 337 zł do 414 zł

Jakie myszki są najlepsze?

Aby dodatkowo ułatwić wybór przedstawiamy Wam najpopularniejsze obecnie modele wg. rankingu myszek z 7/2017. Przed podjęciem decyzji o zakupie nowego produktu, koniecznie sprawdź, które myszki warto kupić.

Poz.ObrazekNazwaGdzie kupić?
1Zowie FK1+ Zowie FK1+Best of the best!
2SteelSeries Rival 300 SteelSeries Rival 300 Sprawdź sam
3Zowie EC1-A Zowie EC1-A Ten ma niezłą cenę!
4Razer DeathAdder Chroma Razer DeathAdder Chroma Polecany model
5Zowie FK2 Zowie FK2 Sprawdź tutaj

Zobacz więcej propozycji: TOP 5 Myszek do CS:GO - Najlepsze Gamingowe Myszki 2017

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more
Myszki do Gier Powyżej 250 zł - Jaką Myszkę Kupić? Ranking TOP 2016
Autor: Łukasz