PODPOWIEDZI:

Sprawdzamy Stan Blokady Przed Kupnem Używanego iPhona

Szybki spis treści:
Sprawdzamy Stan Blokady Przed Kupnem Używanego iPhona

Na aukcjach internetowych, możemy trafić na naprawdę interesujące oferty iPhonów. Niestety przytrafiają się także nieuczciwy sprzedawcy. By nie paść ofiarą, możemy sprawdzić czy telefon posiada blokadę iCloud. Jak to sprawdzić? Zapraszam do przeczytania artykułu!

iOS 7

Mobilny system iOS 7 wprowadził bardzo dużo nowości. Bez wątpienia funkcja „Znajdź mój iPhone” do nich należy. Pozwala nam na zlokalizowanie telefonu, wysłanie wiadomości czy usunięcie danych. Niestety są także tacy użytkownicy, którzy wykorzystują tą opcję do niecnych czynów. Dlatego przed zakupem używanego iPhona warto sprawdzić czy, aby telefon nie ma aktywnej blokady iCloud.

Sprawdzamy Telefon

W tym celu, przechodzimy na stronę. Następnie wpisujemy numer IMEI telefonu, którego chcemy kupić. Będziemy musieli napisać do sprzedawcy, aby taki numer nam przekazał, kiedy go nie znamy. Na koniec musimy wpisać jeszcze kod z obrazka i nacisnąć na przycisk dalej.

Blokada iCloud

Kiedy naszym oczom ukaże się zdjęcie modelu, którego chcemy kupić i napis: „Blokada aktywacji: włączona”. To znak, że telefon nie został zablokowany przez iCloud. Udanego kupowania na aukcjach internetowych!

Jak Zrealizować Kod W App Store

blog comments powered by Disqus
Sprawdzamy Stan Blokady Przed Kupnem Używanego iPhona