PODPOWIEDZI:

Jak Zrealizować Kod w App Store

Jak Zrealizować Kod w App Store

Kody do pobrania gier czy programów, stają się coraz bardziej powszechne. Dostępne są w konkursach, rozdawajkach czy na stronach internetowych. Spora ilość użytkowników, nie wie jednak jak z nich skorzystać. W tym artykule, pokażę wam, jak zrealizować kod zarówno na iUrządzeniu jak i komputerze.

Czym jest Promo Code?

Jest to klucz promocyjny, który pozwala nam na pobranie płatnej zawartości. Najłatwiej jest to sobie wyobrazić, jako klucz Steam. Dany kod, możemy wykorzystać tylko raz! Produkt automatycznie jest przypisany do naszego konta. Znaleźć go możemy na wielu stronach internetowych jak i wygrać w konkursie. Czasami może się zdarzyć tak, że nie uda nam się zrealizować kodu. Niektóre z nich mają blokady terytorialne. Posiadając konto np. na polskim App Storze nie możemy pobrać gry.

Aktywujemy kod na iPhonie/iPodzie/iPadzie

Łączymy się z Internetem np. dzięki sieci Wi-Fi. Uruchamiamy program App Store i przechodzimy do zakładki Featured. Na samym dole strony, powinniśmy znaleźć przycisk Redeem. Teraz wystarczy, że wpiszemy nasze hasło do konta Apple ID. Po zalogowaniu się do usługi, wystarczy teraz przepisać kod w formularzu i nacisnąć przycisk Redeem. Jeżeli wszystko dobrze zrobicie, powinno zacząć się pobieranie przedmiotu.

Realizacja Kodu AppStore 1

Realizacja Kodu AppStore 2

Realizacja Kodu AppStore 3

Aktywujemy kod na Komputerze

Sposób aktywacji kodu, jest niezwykle zbliżony do tego na iUrządzeniu. Uruchamiamy program iTunes i wybieramy iTunes Store. Następnie po prawej stronie, obok Quick Links, powinniśmy znaleźć Reedem. Wprowadzamy nasze Apple ID i hasło. Po zalogowaniu się, w formularzu wpisujemy bądź kopiujemy kod. Na samym końcu naciskamy ponownie przycisk Reedem. Powinno rozpocząć się pobieranie gry lub aplikacji.

Realizacja Kodu AppStore 4

Realizacja Kodu AppStore 5

Realizacja Kodu AppStore 6

8 Rzeczy, Które Powinieneś Wiedzieć O Nowych iPhone’ach

Po tych prostych czynnościach, możemy bardzo szybko zrealizować kod promocyjny. Pamiętajcie, aby pośpieszyć się, bardzo często kody są publikowane na forach, gdzie inni użytkownicy mogą aktywować przedmiot. Liczy się czas, ponieważ każdy kod jest jednokrotnego użytku. Powodzenia!

blog comments powered by Disqus
Jak Zrealizować Kod w App Store