PODPOWIEDZI:

[PORADA] The Evil Within Na Pełnym Ekranie i 60FPSÓW? To możliwe!

[PORADA] The Evil Within Na Pełnym Ekranie i 60FPSÓW? To możliwe!

Twórcy gry The Evil Within, zdecydowali się na kilka odważnych decyzji. Produkcja chodzi w 30 klatkach na sekundę i posiada duże czarne pasy. Nie każdemu to musi się podobać. Pokażemy wam, jak pozbyć się ograniczeń w wersji na komputery (Steam).

Uruchamiamy Grę Z Parametrem

Przed uruchomieniem gry, będziemy musieli ją włączyć z parametrem. Jest to wymagane, aby móc aktywować konsolę. W tym celu naciskamy w oknie Steam na właściwości, naciskamy "Ustaw Opcje Uruchamiania…", tam wpisujemy:

+com_allowconsole 1

Teraz akceptujemy zmiany i możemy uruchomić grę.

The Evil Within Konsola 1

Wpisujemy Komendy

The Evil Within Konsola 2

Podczas rozgrywki, otwieramy konsolę przyciskiem [INSERT]. W okienku wpisujemy:

R_swapinterval - jeżeli chcemy, aby gra chodziła w 60klatkach wpisujemy -1, domyślna wartość to -2. wartość 0 ściąga ograniczenia FPS
R_forceaspectratio -1.8 – powoduje, że grę będziemy mieli rozciągnięta na cały ekran, bez czarnych pasów. Domyślna wartość to 2.5.

The Evil Within Konsola 3

Pamiętajcie aby odblokować pełne 60 klatek na sekundę będziemy musieli dysponować naprawdę silnym komputerem. Nie ma sensu wpisywać tej komendy, kiedy maszyna nie daje sobie rady ze stałymi 30 klatkami na sekundę. Niestety, rozciągnięcie ekranu nie do końca działa poprawnie. Mogą się pojawiać problemy graficzne jak i błędy.

Piątkowe Granie #5 – Escape Goat 2

blog comments powered by Disqus
[PORADA] The Evil Within Na Pełnym Ekranie i 60FPSÓW? To możliwe!