PODPOWIEDZI:

10 Rzeczy Do Kupienia Po Rozpoczęciu Studiów

10 Rzeczy Do Kupienia Po Rozpoczęciu Studiów

Rok akademicki zaczął się już w najlepsze. Jednak jeszcze sporo miesięcy nauki i przyswajania informacji przed studentami. Zgłębianie wiedzy może być męczące szczególnie jeśli mamy kiepskich wykładowców oraz przedmioty, których temat nie jest zbyt ciekawy. My wychodzimy żakom na przeciw i przedstawimy rzeczy, które ułatwią studiowanie, a zaliczenia będą o wiele łatwiejsze niż można przypuszczać.

1. Notebook

Notebooki mają szerokie zastosowanie i niewątpliwie ułatwią życie każdemu studentowi. Urządzenie ma służyć do obsługi programów, które są udostępniane przez uczelnie, przeglądania i wyszukiwania informacji w internecie, pisaniu prac oraz magazynowaniu sporych danych. Dodatkowo sprzęt może służyć nie tylko nauce ale również rozrywce np. grać w różnego rodzaju gry czy też oglądać filmy.

Notebook

2. Tablet

Tablet jest super alternatywą dla książek, zeszytów czy kompendium wiedzy. Na urządzeniu możemy robić notatki, wysyłać maile czy przeglądać zawartości wirtualnych bibliotek. Sprzęt bardzo dobrze sprawdzi się również w przygotowaniu i przeprowadzaniu prezentacji multimedialnej.

Tablet

3. Czytnik E-booków

Czytnik E-booków jest bardzo przydatnym urządzeniem dla studenta, jego kręgosłupa oraz dla środowiska. W tym urządzeniu możemy pomieścić całe stosy podręczników, książek czy notatek. Sprzęt jest lekki, poręczny i nie trzeba niszczyć papieru i dźwigać sterty materiałów czy książek na uczelnie.

Czytnik

4. Smartphone

Dzięki smartfonom możemy wyszukiwać informacje, jeśli mają dobry aparat (za pomocą odpowiedniego oprogramowania) mogą zastąpić skaner. Na urządzenie można pobrać dedykowane aplikacje, dzięki którym można nie tylko zeskanować notatki, ale też przeszukać dokumenty pod kątem wybranych słów i łatwo zarządzać zbiorami danych.

Smart

5. Power Bank

Bardzo przydatny gadżet niewielkich rozmiarów, który zmieści się bez problemu w małej kobiecej torebce czy też w kieszeni. Power Bank pozwala studentom naładować rozładowujące się urządzenia (smartfony, tablety, notebooki) bez konieczności podłączenia ich do kontaktu przez długie kable.

Bank

6. Dyktafon

Dzięki urządzeniu nie trzeba skupiać się na notowaniu, a gdy wykładowca przedstawia wykład tak, że nie jesteśmy w stanie nadążyć z notowaniem wtedy warto zainwestować w dyktafon. Urządzenie z powodzeniem zastąpi studentowi długopis czy tez zeszyt. Informacje przedstawione na zajęciach czy wykładach można nagrać, a później na spokojnie zrobić notatki.

Dyktafon

7. Smartpen

Smartpen to gadżet, który umożliwia odręczne robienie notatek, a następnie zamienienie ich na wersję elektroniczną. Dodatkowo dzięki urządzeniu można nagrywać dźwięk czy pobierać ciekawe aplikacje. Niektóre modele posiadają głośnik,wyświetlacz LCD, czy kamerkę. Smartpen współdziała z tabletami i smartfonami.

Pen

8. Drukarka

Niektóre notatki czy materiały na uczelnie po prostu trzeba mieć w formie papierowej. Dzięki posiadaniu drukarki nie musimy szukać ksera czy też prosić inne osoby by nam coś wydrukowały. Fajną opcją jest drukarka ze skanerem, dzięki czemu nie musimy przepisywać na komputer różnych rzeczy tylko je raz dwa skanujemy.

Drukarka

9. Słuchawki

Słuchawki przydadzą się studentowi wtedy, kiedy np. będzie chciał posłuchać wykładów nagranych za pomocą dyktafonu, wsłuchać się w książkę w formacie elektronicznym, Dobre słuchawki nie przepuszczają dźwięków z zewnątrz więc możemy skupić się tylko i wyłącznie na dźwiękach wydobywających się ze sprzętu.

Słuchawki

10. Opaska monitorująca aktywność

Wypoczęty student to wydajny student. Dzięki opaskom monitorującym aktywność nie tylko mamy możliwość monitorowania kroków, dystansu i pokonanych pięter, czy spalonych kalorii, ale co najważniejsze w przypadku studenta jakości snu. Urządzenie, umieszczone na nadgarstku, powie Ci ile godzin spałeś oraz ile razy się budziłeś w ciągu nocy.

Opaska

blog comments powered by Disqus
10 Rzeczy Do Kupienia Po Rozpoczęciu Studiów