PODPOWIEDZI:

Premiery Gier - Grudzień 2014

Premiery Gier - Grudzień 2014

Niezwykle szybko minął mi ten rok. Mamy kolejny miesiąc, a co za tym idzie kolejne gorące premiery growe. W co zagramy w grudniu? Zapraszam do przeczytania artykułu!

1 The Crew

Ubisoft w tym roku oferuje graczom bardzo dużo nowych marek. Na koniec roku francuski gigant przygotował dla nas interesujące wyścigi. Ogromna mapa, wiele trybów rozgrywki jak i samochodów ma być kluczem do dobrej zabawy. Premiera już 2 grudnia na PC, Xbox360, PS4 i Xbox One.

The Crew

2 Symulator Farmy 2015

Osobiście nie przepadam za tego typu grami. Jednak w naszym kraju cieszą się ogromną popularnością. Symulator Farmy 2015 to kolejna odsłona, która oferuje prowadzenie własnego gospodarstwa. Będziemy mieli dostęp do wielu wyspecjalizowanych maszyn i ogrom pracy do wykonania. Fani na pewno wiedzą czego mogą się spodziewać. Premiera 5 grudnia na PC.

Symulator Farmy 2015

3 Lara Croft and the Temple of Osiris

Fani Larry mogą być zadowoleni, że powstaje kolejna gra o słynnej bohaterce. Tym razem piękna pani archeolog trafi do Świątyni Osiris. Jest to spin off, który wzoruje się na poprzedniej grze Lara Croft and the Guardian of Light z roku 2010. Główną zaletą jest co-op dla dwóch graczy, przy jednym komputerze/konsoli. W taki sposób najlepiej wspólnie spędzać święta. Premiera 9 grudnia na PC i konsole nowej generacji.

Lara Croft and the Temple of Osiris

4 WRC: FIA World Rally Championship 4

Jakby komuś było mało gier wyścigowych zawsze może sięgnąć po WRC. Co prawda światowa premiera miała miejsce rok temu, ale dopiero teraz WRC: FIA World Rally Championship 4 trafi ona do naszego kraju. Miłego ścigania po oblodzonych nawierzchniach! W razie problemów nie zapomnijcie zabrać ze sobą łańcuchy na koła. Premiera 12 grudnia na PC i konsole starej generacji.

WRC: FIA World Rally Championship 4

5 Elite: Dangerous

To już w tym miesiącu pojawi się pełna wersja Elite: Dangerous. To czwarta osłona symulatorów lotniczych tworzonych przez Davida Brabena. Jest to sandbox z ogromnym światem, po którym możemy podróżować. Moje wrażenia z bety możecie przeczytać w drugim odcinku Piątkowego Grania. Premiera 16 grudnia na PC.

Elite Dangerous Atak

6 Raven's Cry

Kolejna obsuwa w premierze tej gry. Mam nadzieję, że w końcu się ona pokaże bo bardzo na nią czekam. Czwarta odsłona Assasin’s Creeda była źródłem inspiracji wielu twórców. Bez wątpienia Raven's Cry jest jednym z takich dzieł. Jest to polska gra RPG w klimacie pirackim. Moim skromnym zdaniem, może to być cichy bohater grudnia. Warto na pewno dać tej grze szansę. Premiera 16 grudnia na PC, PS4, PS3, Xbox 360.

Raven's Cry

blog comments powered by Disqus
Premiery Gier - Grudzień 2014