PODPOWIEDZI:

7 Gier, Które Chciałbym Przejść Przed Końcem 2014 Roku

7 Gier, Które Chciałbym Przejść Przed Końcem 2014 Roku

Ostatnimi czasy pojawia się niezwykle dużo gier na rynku. Dla graczy nie do końca jest to dobra wiadomość. Często muszą wybierać pomiędzy grami wydawanymi w jednym miesiącu. Czekają na obniżki, czy może mają inne powody, dla których musieli odpuścić niektóre gorące tytuły. Zapraszam was na moją osobistą listę gier, które chciałbym ukończyć przed końcem tego roku. Kolejność tytułów, nie ma żadnego znaczenia.

1. Assassin's Creed: Liberation HD

Ten rok jest niezwykle bogaty, jeżeli chodzi o serię Assassin's Creed. Pojawiły się, aż trzy gry w tym uniwersum. Osobiście najbardziej chciałbym dokończyć Liberation HD. Tytuł opowiada zupełnie inną historię, która jest luźniejsza od innych części. Gracz kieruje jedyną żeńską bohaterką Aveline z całej serii. Czy to nie odpowiedni powód, aby ukończyć AC Liberation HD?

Assassins Creed Liberation HD

2. FarCry 4

Kolejny ogromny tytuł do ogrania. Bardzo lubię otwarte światy z masą misji oraz innych rzeczy do zrobienia. FarCry 4 jest takim spełniłem moich marzeń. Niezwykle podobała mi się trzecia część i podobnie chciałbym wymaksować czwórkę. Misje fabularne będą dla mnie jedynie tłem rozgrywki. Chciałbym się skupić na eksploracji, poznawaniem świata jak i wypełnianiem misji pobocznych. Zbliżają się święta oraz kilka dni odpoczynku. Na pewno chciałbym wolny czas spędzić przy tym tytule.

FarCry 4

3. Diablo 3 Reaper of Souls

Pod koniec wakacji firma Blizzard wypuściła dość dużą aktualizację do Diablo 3. Mianowicie tryb sezonowy, który to ma przypominać niezwykle popularny tryb lader w Diablo 2. Powoli pierwszy sezon dobiega końca, a ja nie znalazłem czasu, aby w niego pograć. Na szczęście w grudniu nie ma aż tyle interesujących premier i na pewno, po raz kolejny trafię do świata Sanktuarium.

Diablo 3 Reaper Of Souls

4. Battlefield 4

Powoli Battlefield 4 nabiera tempa, twórcy robią co mogą, aby zatrzymać graczy przy tej produkcji. Wielu użytkowników skarżyło się na optymalizację, przy najnowszym Battlefieldzie. Osobiście nie odczuwałem żadnych problemów z płynnością działania. Ciężko jest ukończyć sieciową strzelankę. Przypomnę tylko, że do tego czasu ukazało się kilka dodatków DLC, w które chciałbym zagrać. To one stanowią nową zawartość taką jak: unikatowe mapy czy bronie. To właśnie dla tych elementów, chciałbym po raz kolejny powrócić na Pola Bitew, wraz z przyjaciółmi.

Battlefield 4

5. BioShock Infinite

Bardzo nie lubię, jak muszę zawiesić przechodzenie wybranej gry. Taki smutny los spotkał BioShock Infinite. Według niektórych osób, najlepszy FPS jaki powstał. Chciałbym się o tym przekonać osobiście. Poprzednie dwie części BioSocka były dość pomysłowe, ale czegoś mi w nich brakowało. Jedynego elementu, który to pozwoliłbym mi o tych grach wypowiadać się w samych superlatywach. Mam na dzieję, że tak będzie w przypadku BioShock Infinite. Do końca roku mam jeszcze niecały miesiąc.

BioShock Infinite

6. South Park: Kijek Prawdy

W okolicach premiery, Kijka Prawdy nie udało mi się ukończyć. Postanowiłem, że powrócę do niej przy najbliższej okazji. Tak jak w przypadku wszystkich wymienionych gier w tym zestawieniu, mam nadzieje, że uda mi się znaleźć czas na South Parka.

South Park Kijek Prawdy

7. Risen 3

Niezwykle podobał mi się najnowszy Risen 3. Gorzej prezentowała się główna fabuła gry. Dlatego bardzo dużo wykonywałem misji pobocznych, zwiedzałem świat gry i szukałem nowych przedmiotów. Po wielu godzinach zabawy porzuciłem ten tytuł i już do niego nie wróciłem. Został mi do wykonania tylko jeden cel: ukończyć wątek główny. Co robić kiedy jest zimno, za oknem pada śnieg i dysponujemy sporą ilością czasu? Oczywiście grać w Risena 3!

Risen 3

blog comments powered by Disqus
7 Gier, Które Chciałbym Przejść Przed Końcem 2014 Roku