PODPOWIEDZI:

9 Gier Na Święta Bożego Narodzenia

9 Gier Na Święta Bożego Narodzenia

Święta to magiczny czasy, który najlepiej spędzić z rodziną. Kiedy już będziemy najedzeni i wystarczająco znudzeni, warto się trochę rozerwać przy grach. Zapraszam was na listę gier, które warto zagrać na święta!

Postanowiłem, że listę podzielę na trzy platformy: komputery, konsole i gry mobilne. Daj mi znać drogi Użytkowników, czy podoba Ci się taki pomysł i chciałbyś selekcji platform w kolejnych zestawieniach.

KOMPUTERY

1. DELUXE SKI JUMPING

Boże Narodzenie kojarzy mi się z zimą i śniegiem. Deluxe Ski Jumping najbardziej pasuje do tej pory roku. Rywalizowanie ze znajomymi przy wspólnym komputerze, oddawanie dalekich skoków, radość jak i zabawa to najbardziej oddaje klimat świąt. Szczególnie jak jest więcej czasu na rozgrywkę.

DeluxeSkiJump

2. Zaginięcie Ethana Cartera

To bardziej interaktywny film, niż gra komputerowa. Jednak moim zdaniem wyśmienicie wpasowuje się w klimat świąteczny. Podczas ciągłego pośpiechu warto się zatrzymać i pomyśleć. Ethan Carter znakomicie nakłania do refleksji, a przy tym uczy logicznego myślenia. Kiedy za oknem śnieg, warto powłóczyć się po niezwykle pięknej krainie Red Creek Valey.

ZaginiecieEthanaCartera

3. Icy Tower

Praktycznie tak samo argumentuje wybór tej gry co w przypadku Deluxe Ski Jump. Niezwykle klimatycznie się gra w Icy Towera na święta. Możemy rywalizować ze znajomymi, zdobywać punkty i dobrze się bawić. Mnogość skórek postaci na pewno zachęca do kolejnego spróbowania.

IcyTower

Piątkowe Granie #12 - Wiedźmin Gra Przygodowa

TELEFONY

1. Oceanhorn

To gra, która pojawiła się tylko na system iOS. W grze wcielamy się w młodego wojownika i poszukiwacza przygód. Walczymy z przeciwnikami, podróżujemy po rozległym świecie i rozwiązujemy zadania. Tytuł jest dość długi, a przerwa świąteczna wystarczająca, aby się zanurzyć w Oceanhorn, dogłębnie.

Oceanhorn

2. Lep's World 3

Platformówka do znudzenia przypominająca grę Mario wyśmienicie sprawdza się jako gra mobilna na święta. Spora ilość poziomów, które składają się na wiele światów. Zdecydowanie polecam Leps World 3, bo jest to najlepsza część z całej serii. Gra dostępna za darmo na platformach Android i iOS.

LepsWorld3

3. Monument Valley

Tej gry raczej nikomu nie trzeba przedstawiać. Gdyby jednak było inaczej i jakimś cudem przeszedłeś obojętnie obok tej gry, czas najwyższy to nadrobić. Niezwykle minimalistyczna gra, polega na wydostaniu się z niezwykle pięknych lokacji. Trzeba będzie bawić się perspektywą, aktywować dużo przycisków i myśleć. Produkcja jest stanowczo krótka, ale można dokupić dodatkowe poziomy, kiedy będziemy chcieli więcej.

MonumentValley

Konsola

1. Pro Evolution Soccer 2015

Kiedy już napełnimy nasze brzuchy świątecznym jedzeniem, warto spalić zbędne kalorie. Z pomocą może nadejść najnowsza odsłona PESa, na konsole. Bieganie po stadionach świata, strzelanie efektowych bramek i zarządzanie drużyną to bez wątpienia olbrzymie plusy. Warto dodać rywalizację przez Internet czy lokalnie przy jednej konsoli.

ProEvolutionSoccer2015

2. Śródziemie: Cień Mordoru

W tegoroczne święta na ekrany kin, trafi kolejna trzecia część Hobbita. Fani tego uniwersum bez wątpienia, nie mogą się doczekać seansu. Jak zaliczasz się do tego grona, koniecznie zagraj w Śródziemie: Cień Mordoru. Gra trafiła na komputery, konsole nowej i starej generacji. Dobra zabawa gwarantowana, a do tego czeka masa zadań pobocznych, znajdziek i orków do zabicia!

Cien Mordoru

3. Dragon Age: Inkwizycja

Dragon Age to trochę zapomniana marka przez EA. Jednak w tym roku postanowili wydać kolejną część na konsole i komputery. Dla fanów RPG szykuje się kolejna niezwykła i długa podróż. Wymagający RPG na pewno pożre olbrzymią ilość godzin. Nie zapomnijcie o sylwestrze :)

DragonAgeInkwizycja

10 Gier, Na Które Czekam W 2015 Roku

blog comments powered by Disqus
9 Gier Na Święta Bożego Narodzenia