PODPOWIEDZI:

10 Gier, Na Które Czekam W 2015 Roku

10 Gier, Na Które Czekam W 2015 Roku

Rok 2014 powoli dobiega końca. Pojawiło się bardzo dużo dobrych i wartych uwagi gier. W niektórych przypadkach producenci, postanowili przenieść premiery swoich tytułów na następny rok. Zapraszam was na listę gier, na które czekam w 2015 roku. Kolejność tytułów nie ma żadnego znaczenia.

1. Grand Theft Auto V

Gracze konsolowi są zdecydowanie w lepszej sytuacji. Rok temu na konsole starej generacji trafiła gra GTA V. W listopadzie trafiła na PS4 i Xbox One. Pecetowcy będą mogli zaznajomić się z tym tytułem dopiero w styczniu. Czy będzie warto? Oczywiście, że tak! Obawiam się tylko o optymalizację, oby nie powtórzyła się historia GTA 4 na PC.

Grand Theft Auto V

2. Wiedźmin 3

Niestety już wiemy, że gra nie pokaże się w lutym. Premiera została przesunięta na maj. Twórcy potrzebują więcej czasu, aby doszlifować swój produkt. Jak dla mnie, jest to dobra wiadomość. Wolę bardziej dopracowane tytuły, niż niegrywalne twory w dniu premiery. Pozostaje poczekać do maja i przekonać się jak dobry będzie Wiedźmin 3.

Wiedźmin 3

3. Assassin's Creed Chronicles: China

To, że powstają już kolejne części AC jest niemal pewne. Najbardziej zainteresowała mnie wersja China. Jak informuje nas sama nazwa, akcja będzie rozgrywać się w Chinach. Będzie to spin-off serii, który może okazać się naprawdę dobrą grą. Co z tego wyjdzie? Zobaczymy w następnym roku.

Assassin's Creed Chronicles: China

4. Heroes of Might & Magic 3 HD Edition

Trudno powiedzieć, że czekam na tą grę. Wyszła ona w 1999 roku i większość z was pewnie w nią grała bądź gra do dzisiaj. Mnie bardziej interesuje wersja tabletowa tej zremasterowanej edycji. Granie na dużym tablecie w różnych miejscach może być strzałem w dziesiątkę. Co prawda, istnieją konwersje/mody trzeciej części na Androida, ale to ma być oficjalna gra. W niej znajdziemy nowe grafiki, sterowanie przygotowane pod tablety i wsparcie producenta. Heroes of Might & Magic 3 HD Edition zadebiutuje w styczniu na komputerach i tabletach z system Android i iOS.

Heroes of Might & Magic 3 HD Edition

5. Battlefield Hardline

Serię Battlefield bardzo lubię. Hardline jednak traktuje bardziej jako ciekawostkę. EA zaczyna kombinować z niezwykle popularną marką. Za grę odpowiedzialne będzie studio, które wcześniej tworzyło serię Dead Space. Mają jednak u mnie dowód zaufania. Zabawa w policjantów i przestępców może tej grze wyjść na dobre. Miałem okazję pograć w otwartą betę i rozgrywka mi się podobała. Niezwykle ciekaw jestem trybu dla pojedynczego jak i wielu graczy.

Battlefield Hardline

> Piątkowe Granie #11 - Retro City Rampage DX

6. Mirror's Edge

Szczerze wątpię, że ten tytuł ukaże się w 2015 roku. Chciałbym za to pozytywnie się zaskoczyć i już móc zagrać w tą grę. Pierwsza część, która ukazała się w 2009 roku była dość innowacyjna. Zręcznościówka z widokiem pierwszej osoby i elementami freerunningu było czymś nowym. Mirror's Edge jednak nie zdobył wielkiej popularności, pomimo rzeszy fanów. Mam tylko nadzieję, że nowa gra będzie równie dobra jak pierwsza, a może nawet lepsza!

Mirror's Edge

7. Cyberpunk 2077

Kolejna gra, której nie jestem pewien, czy ukaże się w 2015 roku. Bardzo bym chciał poznać więcej szczegółów na temat Cyberpunk 2077. Trailer zrobił na mnie jak i pewnie na innych osobach olbrzymie wrażenie. Wkrótce potem o grze przycichło… CD Projekt skupia się teraz głównie na promocji Wiedźmina 3, ale liczę, że po premierze Wieśka, szybko dowiemy się czegoś nowego związanego z Cyberpunk 2077.

Cyberpunk 2077

9. Hellraid

Gra tworzona przez polski oddział Techland. Już teraz można pograć w mobilną wersję, jednak komputerowa wersja ma być zdecydowanie lepsza. Ładna grafika, lochy i walki prezentują się znakomicie!Lords of Fallen pokazał, że można stworzyć dobrą grę w klimatach średniowiecznych. Oby Hellraid poszedł w te ślady.

Hellraid

10. Niespodzianka

Bardzo trudno jest napisać, jakie gry mogą okazać się dość znaczące dla roku 2015. Niezwykle lubię niespodzianki i mam nadzieję, że pojawią się jakieś gry „z znikąd”. Szybka zapowiedź jak i premiera oraz podbicie milionów serc graczy. Coś w pokroju Shovel Knighta, który niezwykle mi się podobał. Pozostaje trzymać kciuki, aby takich gier w kolejnym roku pojawiło się zdecydowanie więcej.

Niespodzianka

> 7 Gier, Które Chciałbym Przejść Przed Końcem 2014 Roku

blog comments powered by Disqus
10 Gier, Na Które Czekam W 2015 Roku