PODPOWIEDZI:

Premiery Gier - Styczeń 2015

Premiery Gier - Styczeń 2015

Rozpoczynamy nowy rok 2015! W styczniu czeka na nas kilka interesujących pozycji. Na bardziej gorące okresy przyjdzie nam jednak jeszcze trochę poczekać. Jednak nie ma co wybrzydzać, każdy gracz powinien znaleźć coś dla siebie. Zapraszam do przejrzenia premier stycznia 2015!

1. Uncanny Valley

Tytuł niezależny tworzony przez małe studio Cowardly Creations. Uncanny Valley ma nawiązywać do korzeni survival horroru 2D. Nie zabraknie wciągającej fabuły, zagadek logicznych i elementów akcji. Gra została ufundowana przez graczy, na serwisie Indiegogo. Premiera w połowie stycznia na Steam!

Uncanny Valley

2. Blackguards 2

Blackguards 2 to turowy RPG tworzony przez niemieckie studio Daedalic Entertainment. Gra bazuje na uniwersum fantasy The Dark Eye. Pierwsza część, została średnio przyjęta przez recenzentów. Tytuł jednak zyskał rzeszę fanów, którym gra się podobała. Jak będzie z kolejną odsłoną serii? Dowiemy się 20 stycznia!

Blackguards 2

3. Resident Evil HD

Remaster kultowej pierwszej części Resident Evil, która zapoczątkowała jedną z najlepszych serii gier. Tytuł ma oferować lepszą poprawioną grafikę, dokładniejsze tekstury, modele postaci oraz dźwięk 5.1. Developerzy umożliwią nam wybór formatu obrazu 4:3 jak i 16:9. Resident Evil HD trafi na Steama 20 stycznia!

Resident Evil HD

Poradnik GIMP #1 Kadrowanie i Skalowanie Zdjęć

4. Dying Light

Nie znudziły wam się jeszcze gry o tematyce zombie? To bardzo dobrze! Dying Light to survival horror tworzony przez polskie studio Techland. Wcześniej firma tworzyła serię Dead Island. W grze nie zabraknie efektownych walk z perspektywy pierwszoosobowej i płynnego poruszania się po przedmieściach Rio de Janeiro. Premiera na PC, PS3, PS4, X360 i XONE już 30 stycznia!

Dying Light

5. Grand Theft Auto V

W końcu gracze pecetowi będą mogli zagrać w GTA 5. Przypomnijmy, że gra ukazała się już rok temu na konsole starej generacji, w 2014 mogli zagrać posiadacze konsol PS4 i Xbox One. Pecetowy port ma mieć wszystkie funkcjonalności najnowszych konsol, mowa tutaj o widoku FPP oraz o ładniejszej grafice. Jesteśmy niezwykle ciekawi komputerowego portu jak i optymalizacji. Premiera już pod koniec stycznia!

Grand Theft Auto V

6. Saints Row: Gat out of Hell

Gat out of Hell to samodzielny dodatek do gry Saints Row. Nie jest wymagane posiadanie podstawowej części gry do prawidłowego działania tytułu. Gracz wcieli się w postać Johnny'ego Gata, który to trafia do piekła. Brzmi dość ciekawie jak i interesująco. Co z tego wyjdzie? Gracze będą mogli się przekonać już 23 stycznia. Produkt ma trafić na PC, PS3, PS4, X360 i XONE.

Saints Row: Gat out of Hell

7. Heroes of Might & Magic 3 HD Edition

Gra, która ukazała się w 1999 roku, po raz kolejny trafi do sprzedaży. Tym razem do cyfrowej dystrybucji. Ma być to odświeżony produkt pod względem graficznym i przystosowany do nowych komputerów. To co wiemy już przed premierą to, że Heroes of Might & Magic 3 HD Edition ma kosztował około 60zł i nie będzie żadnych rozszerzeń. Premiera przewidziana jest na koniec stycznia.

Heroes of Might & Magic 3 HD Edition

8 Najlepszych Gier W Roku 2014

blog comments powered by Disqus
Premiery Gier - Styczeń 2015