PODPOWIEDZI:

Electrolux UltraOne ZUOQUATTRO, Czyli Wysoka Wydajność i Cicha, Bezproblemowa Praca!

Electrolux UltraOne ZUOQUATTRO, Czyli Wysoka Wydajność i Cicha, Bezproblemowa Praca!

Wielu z nas odkurza w domu dla zachowania zdrowia i czystości, odkurzamy podłogi, dywany, meble i tajne zakamarki. Oczywiście dobre chęci nie wystarczą do odkurzania, niezbędny jest także odkurzacz. Firmy zasypują nas różnymi modelami, ale jak wybrać ten właściwy? Zaufaj ekspertom!

Electrolux UltraOne ZUOQUATTRO

Electrolux UltraOne ZUOQUATTRO to wymarzony odkurzacz każdej perfekcyjnej pani, bądź perfekcyjnego pana domu, szczególnie polecany dla alergików i osób z problemami ze zdrowiem. Otrzymał on miano zwycięzcy ,,best-in-test" i jest najbardziej dopracowaną wersją odkurzacza od firmy Electrolux! Oznaczenie AAAA, świadczy o jego wysokiej efektywności energetycznej i wysokiej wydajności, a do tego jego praca jest bardzo cicha. Dodam, że oznaczenie AAAA jest najlepszym oznaczeniem na rynku.

Electrolux UltraOne ZUOQUATTRO

W wyposażeniu znajdziesz: elektroszczotkę AeroPro Extreme Power Pro – do głębokiego czyszczenia dywanów i ssawkę AeroPro 3-w-1, dzięki której z łatwością dotrzesz do trudno dostępnych miejsc. Możesz przekształcać ją w: szczotkę, ssawkę szczelinową lub ssawkę do tapicerek, a po skończonej pracy, po prostu chowasz ją w odkurzaczu. Dodatkowe atuty ZUOQUATTRO to uchwyt z przyciskami zdalnego sterowania, dzięki któremu nie musisz się schylać aby uregulować moc zasysania i wyświetlacz LED, który informuje Cię o tych ustawieniach. Jak się domyślasz, wszystko to sprawia, że odkurzanie to czysta przyjemność!

Rankingi odkurzaczy >>>

Electrolux UltraOne ZUOQUATTRO

Jego silną stroną jest bardzo wysoka moc silnika, która powoduje, że odkurzacz skutecznie zasysa kurz z dywanów i twardych podłóg, a ssawki AeroPro Extreme Power Pro, Parketto Pro oraz otwór wylotowy zapewniają pełne uszczelnienie przepływu powietrza i wysoką efektywność usuwania kurzu. Dlatego właśnie ZUOQUATTRO otrzymał klasę A za skuteczność pochłaniania kurzu, jest szczelny i ma wbudowany filtr Allergy Plus, dzięki temu masz gwarancję, że powietrze w Twoim domu będzie czystsze i zdrowsze! Model ten dostaje od nas także duży plus za energooszczędność, dzięki niemu możesz zaoszczędzić ponad 60% energii!

Electrolux UltraOne ZUOQUATTRO

UltraOne ZUOQUATTRO ma jeszcze kilka zalet, które upewniają , że jest numerem jeden. Pierwsza z nich to dwa uchwyty ułatwiające przechowywanie. Kolejna to fakt, że otrzymujemy od producenta dwa worki s-bag z higienicznym zamknięciem o pojemności 5 L i ssawkę do parkietów. Na koniec dodam, że odkurzacz posiada miękkie kółka, co jeszcze bardziej redukuje ,,hałas" i niweluje ryzyko porysowania parkietów!

Electrolux UltraOne ZUOQUATTRO

Wysoka jakość wykonania produktu i jego starannie przemyślana funkcjonalność jest warta swojej ceny, nie oszczędzaj na zdrowiu swoich bliskich i swoim. Zadbaj o to, by Twój dom był czysty i zdrowy, a odkurzanie w końcu stało się przyjemnością, a nie rutyną i obowiązkiem. Postaw na sprawdzony produkt jakim jest nasz typ: UltraOne ZUOQUATTRO od firmy Electrolux!

blog comments powered by Disqus
Electrolux UltraOne ZUOQUATTRO, Czyli Wysoka Wydajność i Cicha, Bezproblemowa Praca!