PODPOWIEDZI:

Premiery Gier - Luty 2015

Premiery Gier - Luty 2015

W lutym pojawią się kolejne nowe gry. Jesteście ciekawi jakie? Zapraszam do przejrzenia najbardziej gorących premier growych, w lutym 2015!

1. Dragon Ball: Xenoverse

Czy są tu jacyś fani Dragon Balla? Jeżeli tak, to mam świetną wiadomość! W tym miesiącu ma pojawić się gra z tego uniwersum. W tej bijatyce spotkamy starych znajomych z anime. Gra ma być w polskiej wersji językowej na komputerach, konsolach nowej jak i starej generacji. Premiera 27 lutego.

Dragon Ball: Xenoverse

2. Evolve

To tytuł, na który najbardziej czekam. Miałem okazję pograć w wersję alfa i mi się podobało. Ciekaw jestem jak będzie wyglądała pełna wersja, tej sieciowej strzelanki. Czterech graczy musi połączyć swoje siły, w celu pokonania silnego potwora, kierowanego przez innego gracza. Sam pomysł wydaję się dość ciekawy, jednak jak będzie z balansem postaci? Dowiemy się już 10 lutego. Evolve ma trafić na komputery i konsole nowej generacji.

Evolve

3. Total War: Attila

W lutym znajdzie się też coś dla fanów strategi. Tym razem gracze pokierują Imperium Rzymskich, na jego schyłku. Wielkie bitwy na pewno przyciągną tysiące graczy przed ekrany komputerów. Na szczęście nie trzeba będzie dysponować aż tak silnym komputerem, aby móc pograć w Total War: Attila. Premiera 17 lutego na komputerach.

Total War: Attila

Luka W Bibliotece Systemu Linux - Sprawdź Koniecznie Czy Ją Posiadasz

4. The Order: 1886

The Order: 1886 to ciekawa pozycja dla posiadaczy konsoli PS4. Jest to tytuł eksluzywny, który ma się pojawić tylko i wyłącznie na tą platformę. Mroczny i steampunkowy klimat może się podobać wielu graczom. Dorzućmy do tego fantastyczne bronie i mamy murowany hit. Czy tak się stanie? Dowiemy się 20 lutego.

The Order: 1886

5. Verdun

Premiera tej gry była kilkukrotnie przekładana. W grze wcielamy się w rolę żołnierza walczącego w czasie pierwszej wojny światowej. Wszystko jest dostępne w trybie online, gdzie można rywalizować z innymi graczami. Moje zdanie na temat Verdun, możecie przeczytać w jednym z odcinków Piątkowego Grania, w ramach wczesnego dostępu. Premiera 24 lutego na komputerach PC.

Verdun

6. Resident Evil: Revelations 2

Kolejna odsłona popularnej marki Resident Evil. Kontynuacja najnowszej części Revelations, która zyskała bardzo dużo ciepłych słów. Na brak zombie raczej nie powinniśmy narzekać. Jak będzie w rzeczywistości? Dowiemy się pod koniec miesiąca. Premiera na konsolach starej i nowej generacji jak i komputerze.

Resident Evil: Revelations 2

Recenzja Heroes of Might & Magic III: HD Edition - Skok Na Kasę?

blog comments powered by Disqus
Premiery Gier - Luty 2015