PODPOWIEDZI:

Walentynkowe Szaleństwo! Co Sprezentować Ukochanej Osobie

Walentynkowe Szaleństwo! Co Sprezentować Ukochanej Osobie

Walentynki to wyjątkowy czas dla wszystkich zakochanych. Tego szczególnego dnia możemy podziękować naszej drugiej połówce, że jest i daje nam tyle miłości. Najlepszym sposobem na wyrażenie wdzięczności jest obdarowanie ukochanej osoby prezentem z głębi serca. Chcąc pomóc wam, aby wybranka lub wybranek waszego serca poczuli się szczególnie w dzień walentynek, przedstawiamy propozycje prezentów na święto zakochanych.

dla niej

Uniwersalne rękawiczki

Niepozorne rękawiczki mogą być prezentem, który przejawi naszą troskę o najdroższą nam osobę. Rękawiczki zadbają zarówno o zdrowie, jak i o stały kontakt. Dzięki nim zapobiegniemy zmarznięcia rąk, a gdy zadzwonimy nasza sympatia ani chwilę nie zawaha się, by odebrać telefon na mrozie.

Thumbs Up Smart Glove

USB

Mała rzecz, a cieszy. Właśnie tak jest w przypadku uroczego USB, na którym można pomieścić wszystkie wyjątkowe dla was zdjęcia, piosenki, a nawet filmy. Równie dobrze można podarować ukochanej urządzenie z zawartością. Nasza druga połówka będzie na pewno mile zaskoczona i nie mniej szczęśliwa. 

GOODRAM EAZZY VALENTINE

Odtwarzacz MP3/MP4

Muzyka nieodzownie jest kojarzona z czymś romantycznym. Większość piosenek jest o miłości, a ich magia polega między innymi na tym, że wywołują i opowiadają o emocjach, które sami przeżywamy, więc co Panowie powicie na to, by sprezentować swojej dziewczynie odtwarzacz MP3 z nagranymi przez was piosenkami, które kojarzą się wam z łączącą was miłością?! 

QUER Odtwarzacz MP3

dla niego

PowerBank

Urządzenia mężczyzn mają to do siebie, że bardzo szybko się wyczerpują. Dlatego prezent w postaci PowerBanku zadowoli ukochanego, gdyż naładuje w każdym miejscu i o każdej porze jego telefon, czy też tablet. Mężczyzna nie będzie już narażony na niepotrzebne tłumaczenia dlaczego nie odzywał się do swojej drugiej połówki. 

QOLTEC PowerBank

Gra

W każdym mężczyźnie jest mały chłopiec, który lubi od czasu do czasu przenieść się w świat gier. Jeśli sprawimy naszemu ukochanemu taki prezent pokażemy, że kochamy go takim jakim jest. Nie znam mężczyzny, który by nie docenił takiego gestu.  

Lucas Arts Star Wars Force Unleashed PSP 

13 Aplikacji Dla Zakochanych, Które Pomogą Pielęgnować Uczucie!

Słuchawki

Niestety, każdy mężczyzna potrzebuje chwili wytchnienia. Kobieta może mu  to zapewnić sprawiając w prezencie słuchawki. Dzięki nim będzie mógł odciąć się od otaczającego świata i posłuchać ulubionej muzyki, która będzie jak balsam dla duszy. Być może będzie chciał słuchać tylko tych utworów, które kojarzą mu się z ukochaną. 

SONY Słuchawki douszne MDR-AS200/BQ

blog comments powered by Disqus
Walentynkowe Szaleństwo! Co Sprezentować Ukochanej Osobie