PODPOWIEDZI:

9 AplikacjI Dzięki Którym Nie Będziesz Nudzić Się W Wielkanoc

9 AplikacjI Dzięki Którym Nie Będziesz Nudzić Się W Wielkanoc

Święta Wielkanocne to czas szczególnej zadumy, ale nie tylko. To czas, by odpocząć i spędzić go z rodziną. Nie zawsze jednak mamy ochotę na rozmowy przy stole i oglądanie nudnych filmów puszczanych w telewizji. Dlatego dla tych co chcą uniknąć znudzenia przygotowaliśmy zestawienie dziewięciu aplikacji, które pochłoną Was bez reszty.

Ice Age Adventures

Co prawda tło aplikacji bardziej pasuje na czas Gwiazdkowy, gdyż akcja rozgrywa się wśród lodowców, ale pochłonie Cię i w czas Wielkanocny. Gra polega na tym, że przeżywasz z postaciami z Epoki Lodowcowej różne przygody, a wszystko ma na celu uratowanie przyjaciół i zwierzęta ze stada. Szalenie wciągające! 

Zapraszamy do pobrania aplikacji. 

kwejk.pl

Któż z nas nie lubi zabawnych zdjęć oraz obrazków?! Właśnie to znajdziemy w tej aplikacji! Bez problemu będziesz mógł oglądać zawartość jednej z najpopularniejszych stron na swoim smartfonie czy tablecie z androidem. Dodatkowo na poziomie aplikacji wszystkie memy, zdjęcia, filmy, obrazki, będziesz mógł komentować oraz dzielić się nimi ze znajomymi. 

Zapraszamy do pobrania aplikacji.

bus simulator 2015

Chyba każdy marzył, by choć na chwilę stać się kierowcą autobusu i przemierzać największe miasta świata. Aplikacja Bus Simulator 2015 pozwala w pewien sposób na zrealizowanie tego marzenia. Do wyboru jest 15 rodzajów pojazdów np. autobus szkolny czy autobusy miejskie. Mamy również możliwość wyboru miasta od Los Angeles po Paryż. Twoim zadaniem w symulatorze będzie przetransportowanie pasażerów od punktu A do punktu B tak, by byli zadowoleni. 

Zapraszamy do pobrania aplikacji.

opensudoku

Jedna z tych aplikacji, która jest bardzo absorbująca i z trudem można się od niej uwolnić. Aplikacja polega na wstawianiu w odpowiednie pole odpowiednich liczb, tak by w danym kwadracie, ani w żadnej linii żadna cyfra się nie powtórzyła. W tej aplikacji z pewnością poćwiczysz swój umysł! 

Zapraszamy do pobrania aplikacji.

quizowanie

Lubisz sprawdzać się ze znajomością  wiedzy ogólnej? Jeśli tak ta aplikacja jest dla Ciebie. Aplikacja posiada ponad 25 tysięcy pytań i każdego dnia dodawane są nowe. Quizowanie pozwala na rywalizacje mobilną z innymi użytkownikami co wywołuje dawkę zdrowej rywalizacjo. Na pewno ta aplikacja Ci się tak łatwo nie znudzi. 

Zapraszamy do pobrania aplikacji. 

line

Jeśli nam się nudzi często szukamy kontaktu ze swoimi znajomymi czy to na Facebook Messenger czy GG. My chcemy wam jednak przedstawić alternatywę do tego co większości nam znane i zaproponować aplikację Line, dzięki której można swobodnie czatować ze znajomymi i wysyłać do nich wiadomości. Dużym plusem jest spora ilość śmiesznych emotek.

Zapraszamy do pobrania aplikacji. 

mega tic tac toe

Aplikacja Mega Tic Tac Toe to kolejna propozycja gry. Tym razem jest to zabawa przypominająca kółko i krzyżyk, ale z pewnymi zmiennymi, które podnoszą poziom trudności. Nie wystarczy zakreślić trzech elementów, potrzeba aż pięciu. Z pewnością poćwiczysz tu myślenie strategiczne. 

Zapraszamy do pobrania aplikacji. 

angry birds friends

Angry Birds podbił już serca nie jednego miłośnika gier. Nie bez przyczyny. Gra potrafi wciągnąć i to bardzo, gdyż rzuca nam nieustające wyzwanie pozbycia się prosiaków poprzez celne wystrzelenie ptaków. W tej odsłonie gry możesz rywalizować ze znajomymi w cotygodniowym turnieju i zdobywać w nim medale. 

Zapraszamy do pobrania aplikacji. 

aldico book reader

Masz ochotę przeczytać dobrą książkę, ale nie masz żadnej pod ręką? Nic nie szkodzi. Posiadacze androida mają możliwość ściągnięcia aplikacji Aldico Book Reader dzięki której odczyt elektronicznych książek będzie możliwy na twoim telefonie czy tablecie. 

Zapraszamy do ściągnięcia aplikacji. 

blog comments powered by Disqus
9 AplikacjI Dzięki Którym Nie Będziesz Nudzić Się W Wielkanoc