PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

Jak Pobierać Pliki APK z Google Play

Jak Pobierać Pliki APK z Google Play

Niewielu użytkowników platformy Android wie, że można pobierać pliki instalacyjne APK, bezpośrednio z Google Play. Instalki przydają się kiedy posiadamy więcej urządzeń z tym systemem. W poradniku pokażę, jak pobierać takie pliki z Internetu. Zapraszam do przeczytania artykułu!

Pierwszym krokiem będzie wejście w podany link. Jest to strona, która służy do pobierania plików APK. Wpisujemy tam pełny link do aplikacji/gry z Google Play bądź sam suffix. Ten charakterystyczny ciąg znaków zaczyna się od com. W moim przypadku jest to com.rovio.angrybirds. Kiedy skopiujemy link, wystarczy teraz poczekać na przetworzenie w serwisie. Po chwili naszym oczom powinien pojawić się odnośnik, do pobrania aplikacji. Wystarczy, że zapiszemy go na dysku naszego komputera i przenieśmy później na kartę pamięci telefonu. W kilku prostych krokach, udało nam się pobrać plik APK, bezpośrednio ze sklepu Google Play.

Google Play

Sama platforma APK Downloader nie jest jednak idealna. Czasami może się zdarzyć, że nie uda nam się prawidłowo wygenerować odnośnika do pliku APK. W tym celu będziemy musieli spróbować w późniejszym czasie, bądź wysłać swoją prośbę o przygotowanie pliku. Twórcy często dokonują poprawek i wprowadzają nowe funkcjonalności do serwisu. Ze względu na olbrzymie piractwo, na platformie Android, twórcy umożliwiają tylko i wyłączenie pobieranie darmowych gier i aplikacji. Całkiem możliwe, że w przyszłości będzie można pobierać wcześniej zakupione przedmioty ze sklepu. Jak na razie, nie ma takiej możliwości.

Google Play

Pliki o rozszerzeniu APK, to instalatory w systemie Android. Podobnie jak w Windowsie są to MSI. System operacyjny automatycznie powinien rozpoznać dany plik, w celu jego zainstalowania. Można to zauważyć po ikonce, w menadżerze plików. Warto w opcjach ustawić instalowanie nieautoryzowanych aplikacji, poza sklepu Google Play. Pomoże nam to czasami uniknąć błędów z autoryzacją aplikacji.

Instalowanie aplikacji

Jakie telefony komórkowe są najlepsze?

Aby dodatkowo ułatwić wybór przedstawiamy Wam najpopularniejsze obecnie modele wg. rankingu telefonów komórkowych z 11/2017. Przed podjęciem decyzji o zakupie nowego produktu, koniecznie sprawdź, które telefony komórkowe warto kupić.

Poz.ObrazekNazwaGdzie kupić?
1Apple iPhone 7 32GB czarny Apple iPhone 7 32GB czarnyBest of the best!
2Samsung Galaxy S8 G950F 64GB Czarny Samsung Galaxy S8 G950F 64GB Czarny Sprawdź sam
3Xiaomi Redmi Note 4 32GB Dual Sim Czarny Xiaomi Redmi Note 4 32GB Dual Sim Czarny Ten ma niezłą cenę!
4Samsung Galaxy S7 Edge G935 32GB Czarny Samsung Galaxy S7 Edge G935 32GB Czarny Polecany model
5Xiaomi Mi 6 64GB Dual Sim Czarny Xiaomi Mi 6 64GB Dual Sim Czarny Sprawdź tutaj

Zobacz więcej propozycji: Ranking TOP 30 Najciekawszych Smartfonów!

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more
Jak Pobierać Pliki APK z Google Play
Autor: Paweł