PODPOWIEDZI:
Zapraszamy do świata Götze & Jensen / Setti+ wraz z Małgorzatą Rozenek-Majdan

6 Najlepszych Darmowych Gier Na Androida

6 Najlepszych Darmowych Gier Na Androida

Na platformie Android jest masa gier do pobrania. Najchętniej sięgamy po te darmowe tytuły, które potrafią ofiarować masę godzin zabawy. Jakie gry warto pobrać z Google Play? Zapraszam do przeczytania dalszej części artykułu!

1. Asphalt 8: Airborne

Asphalt to jedna z ciekawszych wyścigówek na systemie Android. Tytuł ma dość ładną grafikę, sporo tras do wyboru, trybów rozgrywki i samochodów. Gdyby tego wszystkiego było mało, możemy się ścigać online. Jak na pozycję darmową, tytuł oferuje sporo godzin rozgrywki. Pamiętać tylko musimy o tym, aby wyposażyć się w silny smartfon, bądź tablet. Gra ma dość spore wymagania sprzętowe.

Gamepad do Smartfonów!

Zainstaluj grę

2. Dead Trigger 2

Fani FPSów na pewno zainteresują się grą Dead Trigger 2. Tytuł od premiery ma już kilka miesięcy na karku, ale trzyma się zupełnie dobrze. Twórcy aktualizują swoje dzieło, dodają nowe tryby rozgrywki, mapy czy bronie. Strzelanie do zombie nigdy nie było takie fajne! Można przymrużyć oczy na sterowanie dotykowe. Twórcy dodali także ciekawą funkcjonalność, kiedy namierzymy tylko wroga celowniczkiem, bohater automatycznie strzela.

DEAD TRIGGER 2 Czy kontynuacja gry spełniła nasze oczekiwania?

Zainstaluj grę

3. Galaxy on Fire 2

Kup Galaxy S6 Najtaniej!

Galaxy on Fire 2 to wyśmienita gra z gatunku space sim. Twórcy oddali do naszej dyspozycji olbrzymi świat, który możemy zwiedzić naszym statkiem kosmicznym. Znajdziemy masę zadań do wykonania, które gwarantuje dobrą rozgrywkę. Za zebrane pieniądze kupujemy nowe lepsze maszyny. Galaxy on Fire 2 wygląda przepięknie na ekranie tabletów i głównie na tych urządzeniach polecam grać, w ten niezwykle wciągający tytuł.

Zainstaluj grę

4. Modern Combat 5: Blackout

Kiedyś niezwykle droga gra, przeszła całkiem niedawno na model free to play. Ten mobilny tytuł niezwykle przypomina serię Call of Duty. Dynamiczna i wciągająca kampania fabularna, jest tylko wstępem do prawdziwej rozgrywki. Modern Combat to głównie rozgrywka sieciowa, gdzie rywalizujemy z innymi graczami. Mapki są dość duże i gra się nawet dobrze. Uważać tylko trzeba na dość wysoki poziom trudności. Niektórzy gracze mają nadludzkie moce, które potrafią nas zabić w kilka sekund. Polecam grać na padzie, jeżeli zamierzacie coś znaczyć w multiku.

Zainstaluj grę

5. Plants vs. Zombies 2

Ten niepozornie wyglądający tytuł, potrafi zabrać sporo godzin, z naszego życia. W tej strategii bronimy słoneczniki, przed pojawiającymi się falami zombie. Do naszej dyspozycji twórcy oddają sporą ilość poziomów. Rozgrywka jest na tyle wciągająca, że zanim się zorientujemy, bateria w naszym telefonie, może zostać całkowicie rozładowana. W Plants vs. Zombies 2 grają wszyscy niezależnie od wieku.

Zainstaluj grę

6. MORTAL KOMBAT X

Mortal Kombat w końcu zagościł w sklepie Google Play. Jeżeli jeszcze nie macie tej gry, to zdecydowanie warto ją pobrać. Jest to jedna z najlepszych bijatyk mobilnych na smartfony. Twórcy dopracowali swoje dzieło, aby grało się dobrze na ekranie dotykowym. Graficznie tytuł nie wygląda tak jak wersja komputerowa czy konsolowa, ale jest na czym zawiesić oko. Szczególnie na damskich modelach postaci :)

Zainstaluj mnie teraz

Zobacz także:  Mortal Kombat X Na Peceta Najtaniej!

blog comments powered by Disqus
6 Najlepszych Darmowych Gier Na Androida