PODPOWIEDZI:

Rowerowo #18 - Jak Łatwo Sprzedać Rower?

Szybki spis treści:
Rowerowo #18 - Jak Łatwo Sprzedać Rower?

Często w ogłoszeniach widzę rowery, które mogą się podobać, jednak zdjęcia i sama treść odstraszają ze względu na swoją niechlujność. Ważne jest, by zdjęcie oraz opis zachęciły potencjalnego kupca! W tym odcinku dowiecie się jak o to zadbać.

Zdjęcia

Kluczem do przyciągnięcia potencjalnego kupca są dobre zdjęcia roweru. Powinny być wykonane jak najlepszym sprzętem - może być to nawet telefon, pod warunkiem, że jego aparat robi wystarczająco dobre fotki.

Jakość nie jest aż tak istotna, jak odpowiednie ustawienie roweru oraz jego czystość. Rower nie może być w dziwny sposób pochylony, podparty jakimś szpetnym kijkiem, nie może leżeć niechlujnie na ziemi. Powinien być ustawiony bokiem.

Jeśli chcemy wyróżnić jakiś wysokiej klasy osprzęt lub drobne wady sprzętu, powinniśmy zrobić temu elementowi dokładne zdjęcie, by kupujący widział, że jesteście z nim szczerzy oraz dodatkowo przyciągnąć go dobrym osprzętem roweru.

Opis

W opisie powinniśmy przede wszystkim wyszczególnić dokładnie wszystkie części roweru, począwszy od ramy, aż po nyple szprych. Im bardziej bogaty opis, tym bardziej kupujący będzie zainteresowany rowerem i zechce przyjechać go obejrzeć.

Cena

Pierwszym krokiem jest zapoznanie się z cenami rynkowymi rowerów podobnych lub takich samych jak nasz, co pozwoli nam określić wartość naszych dwóch kółek. Kiedy już ustalicie jaką sumę pieniędzy chcecie uzyskać ze sprzedaży roweru, podnieście ją o 50 lub nawet 100zł, by dać kupującemu możliwość negocjacji. On będzie zadowolony, że trochę stargował cenę, a Wy, że sprzedaliście rower za tyle, za ile zamierzaliście!

blog comments powered by Disqus
Rowerowo #18 - Jak Łatwo Sprzedać Rower?