PODPOWIEDZI:

5 Aplikacji Dla Dziecka, Które Pokocha

5 Aplikacji Dla Dziecka, Które Pokocha

Aplikacji do pobrania jest coraz więcej. Każdy może znaleźć odpowiednią dla siebie, która będzie dla nas rozrywką czy też ułatwi nam wiele codziennych spraw. Autorzy aplikacji nie zapominają o najmłodszych i tworzą coraz więcej aplikacji dla dzieci, które nie tylko sprawiają im przyjemność, ale również uczą. Specjalnie dla was przygotowaliśmy 5 aplikacji, które w naszej opinii są najlepsze dla szkrabów.

DZIECIĘCE PIANINO

Jeśli zauważyłeś u swojego dziecka podrygiwanie w rytm muzyki, nucenie czy tez wykazuje wzmożone zainteresowanie muzyką to koniecznie musisz zapoznać się z aplikacją DZIECIĘCE PIANINO. Aplikacja pozwala na granie na pianinie oraz innych dwudziestu instrumentach ponad dwudziestu piosenek z całego świata. Istnieje też opcja szkoleniowa- jesteśmy instruowani jak mamy zagrać piosenkę.

Muzyka rozwija w wielu dziedzinach, a z tą aplikacją mamy pewność, że dziecko rozwinie słuch, koordynację, myślenie oraz motorykę palców. Kto wie, może za pomocą tej aplikacji odkryjemy, że nasze dziecko to przyszły wirtuoz na miarę Szopena. 

TU POBIERZESZ APLIKACJĘ. 

DOWIEDZ SIĘ JAK GRY WPŁYWAJĄ NA ZACHOWANIE DZIECKA. 

ANIMALS

A teraz aplikacja, która jest przeznaczona dla najmłodszych powyżej drugiego roku życia, którzy uwielbiają zwierzaki. Mowa o aplikacji ANIMALS, która została stworzona dzięki zapotrzebowaniu na edukację dzieci i to wszystko w formie zabawy.

Mamy do wyboru cztery rodzaje gier: puzzle (trzeba rozpoznać kształt i dopasować do niego odpowiednie zwierzę), memory (w tym wariancie trzeba zapamiętać kształt ukryty pod odpowiednimi przyciskami), sounds (rozpoznajemy dźwięki wydawane przez zwierzęta), adventure (przemieszczamy misia po różnych mapach, by dotarł do domu). Każda z gier ma do wyboru trzy warianty: łatwy, umiarkowany, trudny. Aplikacja jak twierdzą twórcy oparta jest na prostocie, intuicyjnym postępowaniu, przyjaznej muzyce oraz stylistyce graficznej. 

Mimo, że aplikacja jest anglojęzyczna to nie ma problemu na jej zrozumienie. Działanie na niej jest jak już wcześniej pisaliśmy intuicyjne, także dziecko poradzi sobie z pewnością. Aplikacja pozwala spędzić czas w mądry sposób i istnieje szansa, że nie tylko dzieci wciągnie. 

TU POBIERZESZ APLIKACJĘ.

TODDLER CARS

Aplikacja została stworzona z myślą o chłopcach, ale i dziewczynki z pewnością znajdą wiele radości dzięki TODDLER CARS, bo kto powiedział, że samochody są przypisane tylko chłopcom. Aplikacja polega na dotknięciu samochodu, a ten wyda z siebie dźwięk.

Dodatkowo dziecko usłyszy też pełną nazwę pojazdu w języku angielskim, także nasze maleństwo ma szanse osłuchania się z językiem obcym. Twórcy przekonują, że aplikacja zafascynuje dziecko nie tylko fabułą, ale również animacją i muzyką. Chyba warto ściągnąć tę aplikację i dać cieszyć się nią dziecku. 

TU POBIERZESZ APLIKACJĘ. 

ABECADŁO. JULIAN TUWIM. ALFABET I NAUKA PISANIA 

Inspiracje można znaleźć wszędzie, a najlepszym dowodem na to jest aplikacja ABECADŁO. JULIAN TUWIM. ALFABET I NAUKA PISANIA. Nie bez przyczyny przychodzi od razu do głowy utwór sławnego autora, gdyż aplikacja opiera się na na utworze "ABECADŁO".

Dzięki aplikacji dziecko pozna jego treść, ale również poćwiczy pisanie i czytanie. Aplikacja została podzielona na trzy części: Abecadło, Nauka pisania, Puzzle. Co ciekawe aplikacja nie dba tylko o rozwój u dziecka języka polskiego, ale również o angielski i francuski (możliwe wersje językowe). ABECADŁO to kwintesencja inteligentnej zabawy przy jednoczesnej nauce. 

TU POBIERZESZ APLIKACJĘ.

TALKING GINGER 

Za czasów mojego dzieciństwa prawdziwym hitem było tamagotchi. Moda na tego typu zabawy mimo upływu czasu nie minęła. Przyjęła jedynie inną postać, a mianowicie została zamieniona na aplikację.

TALKING GINGER dziecko musi przygotować kotka do spania i przy okazji trochę się z nim pobawić np. zagrać w puzzle czy inne układanki. Można nawet nagrać filmik jak przebiega zabawa i umieścić go w internecie. Dzięki aplikacji nasze dziecko uczy się odpowiedzialności oraz wytwarza mu się instynkt opiekuńczy. 

TU POBIERZESZ APLIKACJĘ.

blog comments powered by Disqus
5 Aplikacji Dla Dziecka, Które Pokocha