PODPOWIEDZI:

Najlepsze Darmowe Telewizje Internetowe - Gdzie Oglądać Filmy i Seriale

Najlepsze Darmowe Telewizje Internetowe - Gdzie Oglądać Filmy i Seriale

Internet niezwykle zmienił nasze życie. Każdy z was na pewno dostrzega potęgę tego medium. Kiedyś filmy oglądało się w kinie, a nie na stronie internetowej. Dzięki VOD mamy łatwiejszy dostęp do ulubionego serialu czy filmu. Nie musimy nawet czekać na następny dzień, aby zobaczyć nowy odcinek. Zapraszam was na listę najlepszych darmowych telewizji Internetowych VOD!

IPLA

Serwis, który posiada pokaźną gamę seriali. Zobaczymy tam między innymi: Pierwszą Miłość, Świat Według Kiepskich, Dlaczego Ja, Trudne Sprawy czy Hotel 52. Obejrzeć możemy także filmy jak i relacje sportowe. Spora część materiałów jest dostępna za darmo. Nie musimy posiadać nawet konta w tym serwisie. Wystarczy mieć zainstalowaną przeglądarkę i Silverlight. Niestety podczas oglądania mogą się pojawić reklamy, które to trwają nawet po 2 minuty. Kiedy nie jesteśmy na komputerze, możemy skorzystać z aplikacji na smartfony i tablety.

Polecane: 5 Najlepszych Programów Do Testowania Sprzętu

VOD.PL

Kolejna wielka platforma, na której możemy oglądać filmy i seriale. VOD.pl posiada materiały zarówno płatne jak i darmowe. Od razu możemy zaznaczyć, że interesują nas darmowe produkcje. Podczas seansu pojawić się mogą reklamy, jednak nie wpływają one na oglądanie.

VOD TVP PL

Fani seriali Telewizji Polskiej także znajdą coś dla siebie. Powstał dla nich serwis, gdzie za darmo mogą oglądać odcinki swoich ulubionych produkcji. To właśnie tutaj można zobaczyć kolejny odcinek Wspaniałego Stulecia, Rodzinka PL czy Klanu. Obejrzeć można już nawet te filmy, które nie są transmitowane w telewizji. Materiały są dostępne za darmo i posiadać musimy tylko przeglądarkę, z odpowiednimi wtyczkami.

player.pl

Kolejna propozycja, tym razem dla fanów seriali produkcji TVN. Na Player.pl obejrzeć możemy wszystkie seriale, które były, bądź są transmitowane w tej telewizji. Nie musimy posiadać konta, do prawidłowego funkcjonowania z serwisu. Portal może zawierać sporą ilość reklam, jednak warto jest wyłączyć czasami Adblocka, aby zobaczyć najnowszy odcinek swojego ulubionego serialu. W pokaźnej bibliotece znajdziemy między innymi: W11, Lekarze, Na Wspólnej, Szpital czy Szkołę.

Polecane: 6 Aplikacji, Dzięki Którym Będziesz Fit Jeszcze Tego Lata

Niezwykle ubolewamy nad tym, że Netflix nie trafił jeszcze do Polski. Za niewielkie pieniądze mamy dostęp do ogromnej ilości popularnych seriali. Niektóre z nich są tylko transmitowane w tej platformie na wyłączność. Niestety nie wiemy kiedy się Netflix u nas pojawi, ale jeżeli tylko macie taką możliwość. Śmiało przetestujcie usługę, na pewno wam się spodoba!

blog comments powered by Disqus
Najlepsze Darmowe Telewizje Internetowe - Gdzie Oglądać Filmy i Seriale