PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

Nowy Przedstawiciel Rodziny Alpha od Samsunga

Nowy Przedstawiciel Rodziny Alpha od Samsunga

Koreańczycy starają się zadowolić najbardziej wymagających klientów, którzy potrzebują smartfona nie tylko do wykonywania połączeń czy sprawdzenia statusu na Facebooku. W tym celu Samsung usprawnił swój niedawno wypuszczony do sprzedaży model Galaxy A9 z dopiskiem “Pro”.

Modele słuchawek z rodziny Alpha to niewątpliwy dowód na to, że można zerwać z przeszłością, w której koncern sprzedawał wyjątkowo tanie i miernie wykonane plastikowe telefony. Po premierze pierwszej Alphy zrozumieliśmy, że nadszedł przełom w metodach projektowania słuchawek, gdzie na pierwszym planie stoi solidnie wykonana obudowa z aluminium. W niektórych słuchawkach, Samsung postara się również o całkiem sympatyczna specyfikację, którą także można jeszcze poprawić. Bowiem, nie wszystko jest tak doskonale, by nie można było tego usprawnić, czyż nie?

Samsung Galaxy A9 Pro

Producent postanowił wzmocnić nieco walory użytkowe nowego A9 o nową specyfikację. Przy tym nie omieszkał dopisać do członu nazwy napisu “Pro”, który ma nam przedstawiać charakterystykę modelu. Czy tak będzie? Miejmy nadzieję, ale wpierw skupmy się na ostatnich wyciekach dotyczących owego telefonu. Bowiem, do chińskich mediów trafiły najnowsze fotki smartfonu, jak i jego aktualna specyfikacja! Zatem, rzućmy okiem na nią!

Samsung Galaxy A9 Pro

Specyfikacja Samsung Galaxy A9 Pro

 • Ekran: 6.0 cala AMOLED

 • Rozdzielczość: 1920x1080

 • Procesor: Snapdragon 652

 • GPU: Adreno 510

 • RAM: 4 GB

 • ROM: 32 GB

 • Slot na kartę MicroSD: Tak, do 128 GB

 • Akumulator: nieznany

 • Aparaty: 8 mpx - front, 16 mpx  - główny

 • OS: Android 6.0.1. Marshmallow

 • Dodatkowo: Dual - SIM, skaner linii papilarnych

 • CENA: b/d

 • Premiera: b/d


Zestaw 108 Kluczy!!! Idealny Prezent dla Mężczyzny

Niestety, ale zgodnie z moimi obawami specyfikacja nie została zmieniona w tak znacznym stopniu, jakbym się tego mógł spodziewać. Chipset nie uległ zmianie, a dodano jedynie dodatkowy jeden gigabajt RAM-u! Pocieszeniem może być lepszy główny aparat fotograficzny oraz najnowsza wersja Androida w wersji 6.0.1 Marshmallow. Obudowa oraz wymiary nie uległy zmianie prócz grubości bryły! Słuchawka wraz z otrzymaniem dopisku “Pro”, przytyła o pół milimetra! Nie wykluczone jest pojawienie się nieco większego ogniwa baterii. Choć grubość telefonu może tłumaczyć zamieszczenie większego aparatu, ale osobiście bym w to nie wierzył. Pozostaje mieć nadzieję, że pod tym względem Samsung zaskoczy nas w całkowicie pozytywny sposób.

Sprawdź też cenę Samsunga Galaxy S7!

Samsung Galaxy A9 Pro

Nie ukrywam, że odczuwam pewnego rodzaju zawód. Jak widzimy, Samsung powtarza błędy z przed lat i usiłuje wcisnąć nam praktycznie identyczny model, który pojawił się wraz z początkiem tego roku. Typowe odcinanie kuponów! Jednak, mając na względzie fakt, że te informacje nie są w pełni potwierdzone, płomyczek nadziei będzie się jeszcze tlił. Tym czasem zapraszam Was do udzielania się w komentarzach poniżej! Czy Wy również posiadacie podobne odczucia ws. Samsunga Galaxy A9 Pro?

Jakie telefony komórkowe są najlepsze?

Aby dodatkowo ułatwić wybór przedstawiamy Wam najpopularniejsze obecnie modele wg. rankingu telefonów komórkowych z 11/2017. Przed podjęciem decyzji o zakupie nowego produktu, koniecznie sprawdź, które telefony komórkowe warto kupić.

Poz.ObrazekNazwaGdzie kupić?
1Apple iPhone 7 32GB czarny Apple iPhone 7 32GB czarnyBest of the best!
2Samsung Galaxy S8 G950F 64GB Czarny Samsung Galaxy S8 G950F 64GB Czarny Sprawdź sam
3Xiaomi Redmi Note 4 32GB Dual Sim Czarny Xiaomi Redmi Note 4 32GB Dual Sim Czarny Ten ma niezłą cenę!
4Samsung Galaxy S7 Edge G935 32GB Czarny Samsung Galaxy S7 Edge G935 32GB Czarny Polecany model
5Xiaomi Mi 6 64GB Dual Sim Czarny Xiaomi Mi 6 64GB Dual Sim Czarny Sprawdź tutaj

Zobacz więcej propozycji: Ranking TOP 30 Najciekawszych Smartfonów!

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more
Nowy Przedstawiciel Rodziny Alpha od Samsunga