PODPOWIEDZI:
Sharp FQ8EG - Telewizor 65cali, QLED za mniej niż 4000 zł 💰

Pierwsze Oficjalne Rendery Flagowego HTC!

Pierwsze Oficjalne Rendery Flagowego HTC!

Cała redakcja z zapartym tchem wyczekuje nowych informacji na temat kolejnego topowego urządzenia ze stajni HTC. Właśnie nastąpił pewnego rodzaju przełom, gdyż do sieci wyciekły oficjalne grafiki następcy HTC One M9.

Wieści dotyczące HTC One M10 pojawiają się z niewielką częstotliwością, to powoduje zwiększenie ekscytacji kolejnym nowym wzmiankom odnośnie tego modelu. Ostatnie wiadomości w pewnym stopniu zaintrygowały użytkowników mobilnych urządzeń. Czyżby Tajwańczycy planowali dokonanie małej rewolucji? Być może będzie to jedynie ewolucja segmentu premium od HTC. Rzućcie okiem na jeszcze ciepłe rendery!


PROMOCJE na zakup Pralek lub Suszarek

Cóż, smartfon przedstawiony zarówno na renderach, jak i ten na klasycznych zdjęciach nie różni się zbytnio. Tam jednak mieliśmy do czynienia z prototypem, zaś tutaj z grafiką koncepcyjną. Warto mieć na uwadze, iż finalny produkt może różnić się od dwóch przedstawionych wariantów, co jest… mało prawdopodobne.

Równie interesującą informacją jest kwestia nazewnictwa nowego modelu. Wg bliżej nieokreślonego źródła, nowy flagowiec będzie nosił nazwę… HTC 10. Z trzonu nazwy usunięto zwrot “One M”, co może sugerować odcięcie się od poprzedniej serii. HTC najwidoczniej pragnie na nowo zbudować swoją markę premium, jak i zaufanie klientów do siebie. To istotnie dobry krok w zmianę, która może doprowadzić do podniesienia się firmy z padołu finansowego! Czyż nie?

Samsung Galaxy S7 vs LG G5 vs Xiaomi Mi 5 - PORÓWNANIE

Już po obejrzeniu pierwszych materiałów HTC 10, słuchawka skojarzyła mi się wyglądem z dawnymi “galaktycznymi” modelami od Samsunga. Nie wiem jak wam, ale przedstawione rendery jeszcze bardziej utwierdziły mnie w przekonaniu! Jest to całkowicie moja subiektywna opinia, którą możecie się nie zgadzać, ale czy nie mam racji? Odnosząc się jednak do zagranicznych komentarzy, telefon przypomina niektórym urządzenia od Xiaomi lub Meizu! Cóż, nie sposób się z nimi nie zgodzić! Czy dobrym pomysłem jest tworzenie klona telefonu, który w założeniu miał być klonem innego urządzenia? Stwierdzenie o tym, że wroga najlepiej pokonać jego własną bronią, nabiera nowego znaczenia! ;)

Na chwilę obecną nie wiemy nic więcej. Jednakże staramy się na bieżąco śledzić plotki, newsy czy też inne wzmianki traktujące temat nowego flagowca HTC. Cała nasza redakcja, zarówno jak i Wy nie możemy doczekać się finału, którym będzie prezentacja HTC 10. Ta odbędzie się najpewniej w obecnym miesiącu, ale dokładniejszej daty jeszcze nikt nie poznał. Gdy tylko coś odkryjemy, wówczas nie omieszkamy podzielić się nią z Wami!

blog comments powered by Disqus
Pierwsze Oficjalne Rendery Flagowego HTC!