PODPOWIEDZI:
Sharp FQ8EG - Telewizor 65cali, QLED za mniej niż 4000 zł 💰

Telewizory Samsung UHD – Sportowe Emocje Najwyższej Klasy

Telewizory Samsung UHD – Sportowe Emocje Najwyższej Klasy

Już niedługo rozpocznie się turniej piłkaakrski, a wraz z nim wielkie emocje, nerwy i trzymanie kciuków za naszą reprezentację. Dla tych, którzy nie mogą wybrać się osobiście do Francji i oglądać zmagań na żywo, mamy dobrą wiadomość. Telewizor Samsung SUHD i UHD z zakrzywionym ekranem przeniesie emocje ze stadionu wprost do naszych domów.

Cofnijmy się o kilkanaście lat. Mamy rok 1998, kiedy firma Samsung wypuszcza na rynek pierwsze płaskie telewizory. Od tamtej pory technologia poszła bardzo do przodu, zmieniły się standardy wyświetlania obrazu oraz oczekiwania klientów. Telewizory stały się lżejsze i bardziej zaawansowane technologicznie, a liczba dostępnych funkcji zwiększyła się wielokrotnie. Patrząc na pierwsze płaskie telewizory i porównując je z najnowszym Samsung SUHD takim jak choćby KS9000 z technologią Quantum Dot i funkcją HDRmożemy mówić o prawdziwej rewolucji! Niesamowicie naturalne kolory, niespotykana dotąd jasność, kontrast i szczegółowość obrazu sprawiają, że dziś oglądanie meczu we własnym domu można śmiało porównywać z przeżywaniem emocji na trybunach.

Samsung KS9000

Tryb sportowy przenosi na stadiony

Nowoczesny design, naturalne kolory o wysokim nasyceniu, duży, zakrzywiony ekran dający wrażenie głębi. Czy potrzeba czegoś jeszcze? Fanów piłki nożnej z pewnością zainteresuje tryb sportowy, który optymalizuje parametry telewizora tak, aby zapewnić jak najlepsze wrażenia podczas oglądania transmisji sportowych. Wyobrażacie sobie wszystkie mecze piłkarskie na takim sprzęcie? Emocje będą podobne do tych ze stadionowych trybun. Tym bardziej, jeśli włączymy Tryb Sport, który sam dobiera optymalne parametry obrazu i dźwięku.


Sprawdź Ceny Najnowszych Telewizorów SAMSUNGA>>>

Dla kibiców każdy szczegół meczu jest ważny. Znaczenie mają najdrobniejsze detale boiska, dlatego w Trybie Sport są one odpowiednio wyeksponowane. Większy kontrast i lepsze nasycenie kolorów sprawiają, że zieleń piłkarskiej murawy staje się bardziej wyrazista, a obraz żywszy i bardziej dynamiczny. Dzięki temu można jeszcze dokładniej śledzić genialne akcje zawodników, odczuwając napięcie porównywalne z tym, jakie panuje na trybunach.

Wybierz model Telewizora UHD
    Promocja na Telewizory UHD
Samsung
UHD Smart TV JU6400
Samsung
UHD Smart TV JU6500 
Samsung
UHD Smart TV JU6440
Samsung
UHD Smart TV JU6410
 Sprawdź Cenę >>  Sprawdź Cenę >>  Sprawdź Cenę >>  Sprawdź Cenę >> 

Czym byłby prawdziwy mecz, gdyby nie kibice i ich okrzyki? Wiadomo, że nic tak nie podsyca piłkarskich emocji jak radosne śpiewy i kibicowskie okrzyki. Stadionowa atmosfera może zapanować również w domowym zaciszu za sprawą specjalnych parametrów dźwięku w Trybie Sport. Zdecydowanie wyraźniejsze odgłosy dochodzące z trybun oraz większy pogłos zapewniają widowisko na miarę największych światowych stadionów. Dzięki temu kibice mogą jeszcze lepiej wczuć się w atmosferę meczu, zupełnie zapominając, że znajdują się przed ekranem telewizora we własnym domu.

Promocja na TV Samsunga SUHD

Boisz się, że nie zdążysz wrócić na drugą połową i ominie cię ciekawa akcja lub bramka? Spokojnie, wystarczy podpiąć do telewizora USB lub dysk twardy, a urządzenie automatycznie nagra mecz. Zmiana intensywności dźwięku, na przykład podczas żywiołowej reakcji kibiców lub zmiany wyniku meczu, spowoduje automatyczne zapisanie najważniejszych momentów, by można było do nich powrócić w dowolnym momencie i dokładnie je przeanalizować. W sytuacjach spornych przydatna jest także możliwość powiększania obrazu. Od tej pory żadna kartka czy spalony nie będą budzić wątpliwości. Dodatkowo można oglądać mecz na żywo, odtwarzając jednocześnie jego kluczowe momenty – nawet na tym samym ekranie.

Design 360 – obraz bez ograniczeń

Nowe modele telewizorów Samsung zostały stworzone w oparciu o Design 360, który zakłada dbałość o szczegóły w każdym calu. Telewizory mają być eleganckim elementem wystroju wnętrza, więc uwydatniono w nich to, co najważniejsze – ekran. Najlepszym przykładem jest model KS9000, który wygląda jak prawdziwe dzieło sztuki. Lekki i smukły, pozbawiony klasycznej ramki, w połączeniu z minimalistyczną srebrną podstawą i tylnym panelem bez śladów łączeń i kabli, z powodzeniem może stać się centralnym elementem pokoju. Dzięki temu możemy w pełni skupić się na tym, co najważniejsze, czyli na wyświetlanych na ekranie treściach. Na takim telewizorze oglądane piłkarskich potyczek podczas najbliższych zawodów piłkarskich będzie niesamowitym przeżyciem. Duży, zakrzywiony ekran pozwoli stworzyć we własnym salonie prawdziwą lożę VIP i być jeszcze bliżej akcji niż kibice na trybunach.

Kibicowanie przed ekranem telewizora jeszcze nigdy nie było tak ekscytujące… Z trybem sportowym domowa strefa kibica jest po prostu na wyciągnięcie pilota! Najważniejsze mecze piłkarskie we Francji tuż tuż, więc nie pozostaje więc nic innego jak zaprosić znajomych do pierwszego rzędu…

blog comments powered by Disqus
Telewizory Samsung UHD – Sportowe Emocje Najwyższej Klasy