PODPOWIEDZI:

Squid – Nowy Sposób na Wiadomości

Squid – Nowy Sposób na Wiadomości

Zapewne codziennie spotykasz się z taką sytuacją, przeglądając wiadomości przy porannej kawie, czy drodze do pracy.

Informacje ze świata polityki sprawdzasz w jednym portalu, obecną sytuację w Ekstraklasie w drugim, żeby zaraz przeczytać o nowinkach technologicznych w innym serwisie. Na domiar złego, żeby dotrzeć do interesujących cię informacji musisz przebrnąć przez gąszcz reklam i stos nieinteresujących cię nagłówków.

Z pomocą przychodzi aplikacja Squid, która na bieżąco zbiera artykuły z różnych portali w jednym miejscu, czyli na ekranie twojego smartfona.

Interesujące cię tematy możesz wybrać spośród 26 kategorii. Możesz również wybrać miasto, lub region, w którym mieszkasz i cieszyć się informacjami z lokalnych serwisów.

Fani sportu mogą natomiast wybrać interesujące ich dyscypliny, a kibice piłki nożnej – konkretne ligi, lub zespoły, o których poczynaniach chcą być informowani na bieżąco.  

Poszczególne kategorie można łatwo włączać i wyłączać w wysuwanym panelu z boku ekranu.

Chcesz wiedzieć, co się dzieje za granicą? Zmiana języka trwa kilka sekund. Teraz możesz sprawdzić, co o wyborach piszą dzienniki w USA, lub dowiedzieć się o nowych trendach, zanim dotrą one do polskich mediów.

Najlepsze rankingi smartfonów!

Fajny artykuł? Z łatwością możesz się nim podzielić ze znajomymi, lub nanieść własne notatki.

Aplikacja Squid dostępna jest za darmo, na smartfony z androidem, lub ios’em. Jeżeli lubisz być na bieżąco, polecamy ci ją sprawdzić, oraz zasubskrybować nasz kanał po więcej filmów.

blog comments powered by Disqus
Squid – Nowy Sposób na Wiadomości