PODPOWIEDZI:

Na Czym Śledzić Mecze Piłkarskie w Podróży – Samsung Galaxy S7

Na Czym Śledzić Mecze Piłkarskie w Podróży – Samsung Galaxy S7

Gdzie najbardziej lubicie oglądać mecze? Własny salon z wielkim telewizorem, może salon przyjaciół, a może pub i ogródek kibica? Niestety, nie zawsze jest możliwość, aby delektować się meczem w wygodnym fotelu. Mecze piłkarskie można też śledzić z poziomu smartfonów. Wystarczy pobrać odpowiednie aplikacje i mieć odpowiedni telefon.

Jak sobie radzić w podróży?

Całe szczęście żyjemy w czasach, kiedy technika daje nam wiele udogodnień. Na pewno cieszy to fanów spotu, którzy nie muszą już zwalniać się z pracy, lub czekać do późnych godzin nocnych, aby obejrzeć upragnioną transmisję. To samo tyczy się też osób, które akurat są zmuszone podróżować. Wyobraźcie sobie sytuację, czekacie kilka miesięcy jakiś mecz, a tutaj nie możecie zasiąść wygodnie we własnym fotelu. Całe szczęście, jest na to rada. Poza domem i w podróży też można obejrzeć mecz, i to w całkiem przyzwoitych warunkach.

Wystarczy telefon nowej generacji Samsung Galaxy S7 oraz kilka aplikacji. Dzięki temu mecze na żywo, ale również szczegółowe analizy, wywiady i inne ekskluzywne materiały można mieć zawsze przy sobie, wystarczy smartfon. Tylko, który będzie najlepszy?

Najlepiej mecze ogląda się na trybunach, albo na dużym ekranie. W podróży jednak nie ma co wybrzydzać i wystarczy telefon. Ale nie każdy telefon jest sobie równy. Tutaj też przyda się dobra jakość obrazu i dźwięku. Dlaczego w razie wybrać Samusunga Galaxy S7? Ekran tego telefonu jest naprawdę rewelacyjny. Samsung nigdy nie miał z tym problemu i każde urządzenie mobilne tego producenta oferuje wysokie standardy.

Tym razem, przy Galaxy S7, Koreańczycy wspięli się jednak na wyżyny swoich umiejętności. Ekran jest niezwykle jasny i wyraźny, niezależnie czy patrzy się na niego w mroku czy też w maksymalnym słońcu. Duży ekran AMOLED  o rozdzielczości 5,1 cala oferuje żywe kolory i maksymalny kontrast. Z tym telefonem zapomnimy o tym, że jesteśmy w podróży. Wystarczy przyjąć wygodną pozę, wziąć do ręki urządzenie, włączyć mecz na żywo i cieszyć się bramkami.

Aplikacja GOAL+ – wyniki zawsze pod ręką

Skoro mamy już pod ręką smartfon z dostępem do internetu, warto go odpowiednio wykorzystać. Na takim urządzeniu nie tylko obejrzymy mecz na żywo… zrobimy znacznie więcej. Fanom sportu do gustu przypadnie darmowa aplikacja GOAL+.

Samsung wie jak zadbać o kibiców. Ta firma od zawsze była związana ze sportem, głównie jako sponsor. Teraz jeszcze daje nam – kibicom, wszystko to co najlepsze. Koreańczycy wiedzą, że piłka to nie przelewki. Warto mieć wgląd w aktualną sytuację przed każdym spotkaniem. Z pomocą przychodzi aplikacja na smartfony GOAL+.

Aplikacja daje nam niemal nieograniczony dostęp do wyników, szczegółowych rankingów, tabel, statystyk i zestawień. A to wszystko w czasie rzeczywistym! Samsung daje nam więc stały dostęp do najważniejszych danych 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Dodatkowo użytkownik może na bieżąco aktualizować informacje na temat swojej ulubionej drużyny i zawodników, które będzie mógł później dalej przesyłać dzięki portalom społecznościowym.

Co w praktyce zyskamy dzięki tej aplikacji? Jeszcze przed meczem będziemy mogli porównać ze sobą dwie drużyny oraz wszystkich piłkarzy. Dowiemy się między innymi kto strzelił ile goli w danej lidzie, ile razy faulował i ile czasu gra w reprezentacji. A to dopiero kropla w morzu. Ciekawym dodatkiem jest mapa strzałów 3D, która daje możliwość podglądu wszystkich goli w dowolnym momencie spotkania. Wszystkim oczywiście będziemy mogli podzielić się ze znajomymi na portalach społecznościowych. To prawie tak jakbyśmy oglądali mecz w gronie przyjaciół.

Nawet jeżeli nie będziemy mogli obejrzeć meczu tak jak lubimy – w pubie ze znajomymi czy w wygodnym fotelu we własnym ciepłym salonie, mamy ciekawe rozwiązanie. To Samsung Galaxy S7. Telefon dopracowany w każdym calu, którego jednym z największych atutów jest duży i bardzo wyraźny ekran, na którym wszystkie mecze będą prezentować się nad wyraz dobrze. Dodatkowo, dzięki aplikacji GOAL+, będziemy mieć stały wgląd na boisko w czasie rzeczywistym.

Zobacz więcej!

blog comments powered by Disqus
Na Czym Śledzić Mecze Piłkarskie w Podróży – Samsung Galaxy S7