PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Porządne Odkurzacze automatyczne do 2000 zł |TOP 7|

Colorfly C4 – HI-END nareszcie Portable

Colorfly C4 – HI-END nareszcie Portable

Oto możemy oficjalnie podwiać pana Colorfly C4. To absolutnie najwyższej klasy odtwarzacz, który zadowoli szerokie grono odbiorców, a przede wszystkim tych najbardziej wymagających. Sprzęt jak na razie okazał się bezkonkurencyjny a pierwsi klienci nie szczędzili pochlebnych opinii. Można tylko pogratulować takiego produktu jego twórcom.

Colorfly C4 już na pierwszy rzut oka charakteryzuje się Vintagowym lub jak kto woli retro-futurystycznym designem. Obudowa jak i wszelkie elementy urządzenia dopracowano w szczegółach. Zastosowano mosiądz, satynę, drewno z ręcznie wygrawerowanym logo marki. Prawdziwe rękodzieło, które może nie jest perfekcyjne, ale stanowi niezły przedsmak klimatu i magii jaką oferuje Colorfly.

c4

Gabaryty C4 nie należą do najmniejszych, ale poza najnowszymi technologiami urządzenie zaopatrzono w szereg wejść i wyjść wysokiej klasy dzięki czemu mamy do czynienia z wszechstronnym urządzeniem. Colorfly C4 został zaprojektowany bez kompromisów mając za cel cieszyć nas doskonałym dźwiękiem. Niesamowite możliwości emisji sprawiają, że jest to najlepiej grający odtwarzacz na świecie.

c4front

Player potrafi napędzić nawet najbardziej wymagające słuchawki. Fani dźwięku mogą więc być spokojni zastanawiając się czy C4 poradzi sobie z ich sprzętem. Urządzenie odczytuje najpopularniejsze formaty muzyczne nawet w jakości 24bity i 192kHZ. Do dyspozycji na swoją bibliotekę mamy 32Gb wbudowanej pamięci oraz slot kart SDHC (do 32GB).

c4_back

Na koniec warto przytoczyć cytat Redaktorów hobbistycznego magazynu BOOM ukazującego się w wersji elektronicznej na jednym z największych forum o sprzęcie przenośnym audio www.forum.mp3store.pl.

„Colorfly C4 jest jedną z tych rzeczy, które wybieramy sercem, a nie rozumem. Jeśli zdobędziemy się na tę jedną chwile szaleństwa i kupimy C4, nie zapomnimy tego momentu nigdy, a sprzęt postara się zrekompensować Nam poniesione koszta”

blog comments powered by Disqus
Colorfly C4 – HI-END nareszcie Portable