PODPOWIEDZI:
JVC LT-55VAO9200 55" OLED TELEWIZOR

Telefon myPhone Simply 2 Zawitał w Biedronce!

Telefon myPhone Simply 2 Zawitał w Biedronce!

Nasz rodzimy producent urządzeń mobilnych doskonale zdaje sobie sprawę z tego, co dokładnie potrzebują polscy konsumenci. Bowiem, nie od dziś wiadomo, że nie wszyscy korzystamy jedynie ze “wszystko mających” smartfonów, ale również z klasycznych komórek. Co tym razem przygotował dla nas myPhone? Sprawdźmy to!

Mając na względzie ponad 7-letnie doświadczenie, nie możemy obawiać się o to, że firma taka jak myPhone dopuści się katastrofalnej w skutkach wtopy. Skąd te siedem lat? Bowiem, marka Simple Life, z której wywodzi się wspomniany dzisiaj model - myPhone Simple 2! Skąd pomysł na stworzenie kolejnej klasycznej słuchawki? Powodów jest kilka, ale głównym jest stosunkowo duże jeszcze zainteresowanie tego typu urządzeniami wśród klientów. Jak wiemy, wśród nas dużo jest osób w podeszłym wieku, które potrzebują prostego oraz intuicyjnego w obsłudze telefonu.

Chcesz wiedzieć co pojawi się na targach PGA 2016? Rzuć okiem na ten materiał!

myphone simply 2 czarny

Dlatego też, warto zainteresować się nowym modelem ze wspomnianej serii Simple Life, który właśnie pojawił się na półkach sklepowych sieci Biedronka. Komórka dostępna jest wraz ze starterem tuBiedronka, ale najpierw przyjrzyjmy się bliżej owemu modelowi. Co ma nam do zaoferowania? Urządzenia sprawa wrażenie solidnej konstrukcji, co tym bardziej może skłonić do zakupu go osobom, które nie nazbyt ostrożnie obchodzą się z niektórymi rzeczami. Na froncie znajduje się nie wychodzący poza ramy typowych standardów, kolorowy ekran o przekątnej 1.77 - cala.

myphone simply 2 czarny #2
 

Zamierzasz kupić smartfon za niewielkie pieniądze? Spójrz na to!

Poza ekranem, dostrzegamy również stosunkowo duże klawisze, które z pewnością będą poręczne osobom ze słabszym wzrokiem. Ponadto, telefon został wyposażony w nader pomocną funkcję “SOS”, dzięki której w razie konieczności, po aktywacji tego przycisku, o pomoc zostanie poproszona osoba spod wybranego numeru telefonu po uprzednim jego zdefiniowaniu. Zatem, zakup takiego telefonu mogą przemyśleć również rodzicie nieco młodszych dzieci, którzy są zatroskani o bezpieczeństwo swoich ukochanych pociech!

myphone simply 2 czarny i biały


PROMOCJE na zakup Pralek lub Suszarek

 

Z pozostałych funkcji można śmiało wymienić takie jak: Dual-SIM, czytnik kart microSD, Bluetooth, radio FM, latarkę oraz stację dokującą z możliwością ładowania telefonu. Jeżeli już wspominamy o ładowaniu, to wiedzcie, że będzie można spokojnie odpuścić sobie bliższe kontakty z zasilaczem przez co najmniej 10 dni! Akumulatorek o pojemności 800 mAh zapewni odpowiedni poziom zasilania. Warto także wspomnieć, iż model ten ma w zanadrzu jeszcze certyfikat firmy opiniującej o wytrzymałości urządzeń, DEKRA! Zatem, czy po tej krótkiej lekturze gotowi jesteście na zakup tego telefonu? Cena wraz ze wspomnianą kartą tuBiedronka wynosi 89,90 zł. Nie jest to zbyt wiele, aczkolwiek kilka porządnych elementów ten telefon oferuje, nieprawdaż? Zapraszam Was serdecznie do komentowania, bliższego zapoznania się z naszym forum oraz do pozostawienie odpowiedniej łapki! ;)

blog comments powered by Disqus
Telefon myPhone Simply 2 Zawitał w Biedronce!