PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Jaki tani router do 100 zł? |TOP 5|

ZTE prezentuje kompleksowe rozwiązania GPON

ZTE prezentuje kompleksowe rozwiązania GPON

Firma ZTE jest światowym liderem technologii GPON. Jako jedna z pierwszych na świecie rozpoczęła prace rozwojowe i wdrożenia komercyjne PON. Firma posiada doświadczenie, które przekłada się na niezawodność proponowanych rozwiązań. Optymalne możliwości techniczne urządzeń centralowych OLT w połączeniu z ciekawym designem ONT (tzw. końcówek) to główne cechy rozwiązań proponowanych przez ZTE Corporation.

Urządzenia ZTE są przeznaczone do 19 jak i 21 calowych szaf rakowych. Proponowany model C220 zapewnia obsługę do 10 kart liniowych po 4 porty (GPON) każda, co przekłada się na 40 portów dla użytkowników, przy splicie 1:128. Daje to obsługę aż 5120 końcówek. W przypadku większej ilości użytkowników optymalnym modelem jest C300, który gwarantuje aż 16 kart liniowych po 8 portów(GPON) na kartę, zapewniając przy tym obsługę nawet 16384 końcówek (split 1:128). Seria ZXA10 umożliwia przy tym obsługę GPON, GEPON, 10GEPON, NGPON, PTP, TDM oraz 10GE uplik.

,,ZTE jest światowym liderem niemalże w każdej grupie urządzeń telekomunikacyjnych, więc nie było łatwo wybrać wiodącą grupę produktową. Zdecydowaliśmy się na promowanie rozwiązań do sieci GPON, ze względu na rosnącą popularność tej technologii na szerokim rynku ISP. Nie bez znaczenia jest tu fakt premiowania rozwiązań światłowodowych jako najwyżej punktowanych w programach finansowanych ze środków Unii Europejskiej. ZTE mimo pozycji lidera proponuje atrakcyjne ceny, co wydaje się odpowiedzią na wymagające potrzeby polskiego rynku ISP” – powiedział Cezary Terepka, dyrektor sprzedaży pośredniej ZTE Poland.

ZTE oferuje także produkty w technologiach PON, Router, Switch oraz VCS. Firma posiada szeroką gamę przełączników brzegowych z serii ZXR10 2900E, przełączniki dostępowo - agregacyjne z serii ZXR10 3900E, przełączniki agregacyjne z serii ZXR10 5900E oraz szkieletowe z serii ZXR10 8900E.

Głównym dystrybutorem sieciowych rozwiązań ZTE w Polsce jest firma S4Tech.

blog comments powered by Disqus
ZTE prezentuje kompleksowe rozwiązania GPON