PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Najlepsze Premiery Gier Październik 2019 - Trine 4, Call of Duty: Modern Warfare, MediEvil

Masa Darmowych Gier Znanych Z Dawnych Automatów

Masa Darmowych Gier Znanych Z Dawnych Automatów

Tęsknicie za grami z dzieciństwa, na których grało się na automatach? Nie jesteście zapewne sami. Jest jednak dobra wiadomość. Udostępniono ponad 900 kultowych tytułów. Gdzie dokładnie ich szukać? O tym w poniższym newsie. Zapraszamy.

Automaty z grami były kiedyś dla wielu dzieci jedynymi maszynami, na których można było w coś pograć. Wiele gier z tamtego okresu to prawdziwe perełki, które do dziś są wspominane. Dla sentymentalnych graczy, którzy chcieliby powrócić do korzeni, udostępniono ponad 900 tytułów.

Chodzi dokładniej o ciekawą inicjatywę, która ruszyła pod koniec ubiegłego roku za pośrednictwem strony Internet Archive. Zaczęto od archiwizowania książek, muzyki czy filmów, ale wkrótce ruszyło także szersze udostępnianie gier na platformy 8-bitowe - m.in. Atari 2600, ColecoVision czy Magnavox Odyssey.

gry

W ostatnim czasie pojawiła się kolejna duża porcja gier, które są w zakładce The Internet Arcade. Są to więc kultowe gry znane głównie z automatów do gier. Warto zaznaczyć, że wszystkie tytuły dostępne są za darmo i można je uruchomić z poziomu przeglądarki internetowej.

Golden Axe, Galaxian, Lode Runner, Street Fighter II to tylko niektóre perełki. Jeżeli chcecie sami przekonać się, co tam znajdziecie, to odwiedźcie ten adres internetowy.

Największa kolekcja gier sprzedana! Zgadnij za ile?

Strona jeszcze nie zawsze działa poprawnie, ale twórcy robią wszystko, by gracze z całego świata znów mogli pograć w gry z dzieciństwa, a ich kolekcja będzie stopniowo poszerzana.

blog comments powered by Disqus
Masa Darmowych Gier Znanych Z Dawnych Automatów
Autor: Łukasz