PODPOWIEDZI:

Nowy aparat BenQ AC100 – zabawę czas zacząć

Nowy aparat BenQ AC100 – zabawę czas zacząć

BenQ zaprezentował najnowszy model aparatu cyfrowego - 14 megapikselowy BenQ AC100, oferujący łatwy tryb wykonywania zdjęć z funkcjami-gadżetami, które dodatkowo urozmaicają wygląd fotografii.

Jedną z takich funkcji jest możliwość tworzenia galerii zdjęć z dodanymi elementami graficznymi do zabawnego ubarwiania i przekształcania fotografii. W tym zakresie aparat oferuje funkcję przekształcenia zdjęcia za pośrednictwem układu „mozaiki” oraz do trybu „negatyw” Co więcej, efekty „astralne” pozwalają na dodanie do zdjęć ciekawych efektów odblaskowych. Model AC100 posiada także funkcję 4-LOMO, tworzenia stylowych i klimatycznych zdjęć z modnego obecnie w fotografii nurtu lomografii. Funkcja Toy to możliwość fotografowania małych i bardzo małych przedmiotów w efekcie tworzenia profesjonalnych zdjęć miniaturowego świata. Color Accent, pozwala na selektywne wybranie określonych barw, przy zamianie reszty kolorów na barwę odcienie szarości.

Najnowszy aparat cyfrowy BenQ AC100 daje użytkownikom nieograniczone możliwości twórcze. Już sam wygląd i wykonanie aparatu daje uczucie luksusu i dobrego smaku, Użytkownik ma wrażenie, ze pulpit główny, jak również pozostałą część obudowy, wykonano ręcznie ze skóry. Wpływa to na większą pewność trzymania i operowania aparatem.

benqu Model AC100

Do pozostałych cech AC100, które warto wymienić należą – tryb panoramiczny, funkcje: Advanced Smart Scene, HDR, Fisheye, Speedy Burst oraz Self & Love Portrait. BenQ AC100 może również rejestrować filmy w rozdzielczości do 720p 30 klatek na sekundę, wyposażony jest w wyświetlacz LCD o przekątnej 2,7” i rozdzielczości 230 000 pikseli, szerokokątny obiektyw 27mm z przysłoną do F2.9, funkcję zdjęć Macro od 5 cm oraz 4-krotny zoom optyczny. Zdjęcia można wykonywać również warunkach przy niskim oświetleniu z czułością ISO 3200. AC100 ma również funkcję antywstrząsową.

Aparat BenQ AC100 dostępny będzie w Polsce od marca 2012 w sugerowanej cenie detalicznej 219 zł (z VAT).

Gwarancja 2 lata door-to-door

blog comments powered by Disqus
Nowy aparat BenQ AC100 – zabawę czas zacząć