PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Komputer czy laptop na prezent dla dziecka?

Connected Possibilities od HUAWEI

Connected Possibilities od HUAWEI

Huawei, wiodący globalny dostawca rozwiązań teleinformatycznych (ICT), przedstawi podczas Mobile World Congress 2012 swoją wizję „Connected Possibilities” poprzez serię wydarzeń, premier produktowych oraz organizację pierwszego forum szerokopasmowego.

Wizja „Connected Possibilities” – powiązane możliwości Huawei

Nowa epoka informacji stawia nowe wyzwania przed branżą teleinformatyczną. Dla Huawei ultra-szerokie pasmo, zerowy czas oczekiwania oraz nieograniczony dostęp do sieci odgrywają kluczową rolę w procesie zapewnienia prędkości, jakości, prostoty i swobody na poziomie, którego oczekują klienci, a który jest niezbędny, by móc w pełni wykorzystać możliwości stwarzane przez ogólnoświatową sieć komunikacyjną.

Nagły rozwój nowych technologii mobilnych, rosnąca popularność smartfonów i wysuwanie się na pierwszy plan serwisów społecznościowych przyczyniły się do gwałtownego wzrostu ilości danych przesyłanych w sieciach mobilnych – kiedyś mierzonej w kilobajtach, niedługo sięgnie pułapu gigabajtów. Na wszystkich poziomach – politycznym, gospodarczym, społecznym i technologicznym – opleciona mobilną siecią Ziemia w szybkim tempie przemienia się w wielowymiarowy świat powiązanych możliwości, które zmienią sens pojęcia mobilności.

Mobilne produkty i rozwiązania szerokopasmowe realizujące wizję „Connected Possibilities”.

W trakcie targów MWC 2012, Huawei zaprezentuje nową ofertę rozwiązań, które pozwolą operatorom, przedsiębiorstwom i konsumentom na pełne wykorzystanie możliwości oraz sprostanie wyzwaniom nowej epoki informacji. Oto niektóre z tych rozwiązań:

• Rozwiązanie GigaSite to kolejny etap rozwoju sieci Huawei SingleRAN, zapewniający przepustowość mierzoną w gigabitach, umożliwiając pracę w wielu trybach, sektorach i na wielu częstotliwościach;

• Rozwiązanie Monetize QoE umożliwia operatorom zwiększenie przychodów;

• Rozwiązanie Beyond LTE to przyszłościowa technologia mobilna zwiększająca wydajność sieci;

• Rozwiązanie ARU firmy Huawei oferuje największą pojemność, zapewniając jednocześnie gigabitowy transfer w pojedynczym, zintegrowanym module radiowym;

• AtomCell to najlżejsza na rynku, najbardziej kompaktowa i najlepiej zintegrowana mikro-stacja bazowa;

• Urządzenia Huawei wyposażone w czterordzeniowy procesor, w tym najszybszy smartfon świata oraz najnowszy tablet, znacznie zwiększają komfort użytkowania.

blog comments powered by Disqus
Connected Possibilities od HUAWEI