PODPOWIEDZI:

Nowe tytuły w Snapdragon GamePack

Nowe tytuły w Snapdragon GamePack

Qualcomm Incorporated (NASDAQ: QCOM) ogłosił dzisiaj podczas konferencji Uplinq 2012 rozszerzenie pakietu gier Snapdragon GamePack, który w tej chwili zawiera ponad 100 gier zoptymalizowanych z myślą o smartfonach i tabletach pracujących na systemach Android i Windows, napędzanych procesorami Snapdragon.

Wśród nowych gier znalazł sie między innymi doskonale przyjęty “Max Payne Mobile” wydany przez Rockstar Games, “Cut the Rope” z ZeptoLab, “Death Rally” opublikowany przez Remedy Entertainment Ltd., oraz “Team Dragon” udostępniony przez Khaeon Gamestudio z jednoroczną wyłącznością dla urządzeń pracujących na systemie Android i procesorach Snapdragon.

Dodatkowo Qualcomm ogłosił, że rozpoczął współpracę z firmą Gameloft w ramach której wydawca ten ma udostępnić 23 najbardziej popularne tytuły w sklepie Google Play w ramach zestawu Snapdragon GamePack. Znajdą się wśród nich m.in. “Adventures of TinTin,” “BackStabHD,” “Block Breaker 3 ULTD,” “Order and Chaos Online HD” oraz “Ice Age Village.”

Snapdragon GamePack

Snapdragon GamePack to zaprezentowana podczas zeszłorocznej konferencji Uplinq 2011 inicjatywa firmy Qualcomm, która od tego czasu nieustannie rozszerza swoje portfolio. Użytkownicy mają dostęp do nowych tytułów poprzez mobilną aplikację stworzoną przez Qualcomm - Snapdragon GameCommand, która jest dostępna do ściągnięcia dla większości urządzeń pracujących na procesorach Snapdragon i systemie Android poprzez Google Play. Snapdragon GameCommand umożliwia użytkownikom szybki dostęp do pełnego portfolio gier będących częścią zestawu GamePack. Pomaga również graczom zorganizować swoje ulubione tytuły w łatwy i wygodny sposób a także być na bieżąco dzięki stałym informacjom z najbardziej cenionych stron poświęconym grom i całej branży.

blog comments powered by Disqus
Nowe tytuły w Snapdragon GamePack