PODPOWIEDZI:

Darmowe pdf-y, które ratują życie

Darmowe pdf-y, które ratują życie

Już kilkaset osób pobrało materiały o pierwszej pomocy w przypadku wypadku drogowego z fanpage firmy Mio Technology. Do końca lutego można wziąć udział w zabawie i za darmo pobrać specjalne pdf-y, które w obrazkowy sposób prezentują najważniejsze, ratujące życie czynności. Warto je wydrukować i na wszelki wypadek wozić w samochodowym schowku.

Zabawa toczy się na fanpage’u firmy Mio, producenta nawigacji samochodowych. Pod adresem https://www.facebook.com/MioPolska uczestnicy odpowiadają na pytania opracowane przez ekspertów z Centrum Szkolenia Ratowniczego Edu-Med. Sprawdzą one, czy uczestnik ma wystarczającą wiedzę, by zachować się profesjonalnie w najczęstszych sytuacjach wymagających pomocy. Mio chce w ten sposób pomóc wszystkim zmotoryzowanym sprawdzić ich obecny stan wiedzy na temat pierwszej pomocy oraz uzmysłowić potrzebę znajomości podstawowych czynności ratowniczych.

Po udzieleniu odpowiedzi na 10 pytań z zakresu pierwszej pomocy użytkownicy uzyskają dostęp do materiałów edukacyjnych, schematów działania i instrukcji postępowania w przypadkach wypadków.

Konkurs pierwsza pomoc

W celu uzyskania materiałów edukacyjnych najwyższej jakości Mio Technology nawiązało współpracę z Centrum Szkolenia Ratowniczego Edu-Med. Dzięki temu wszyscy, którzy zdecydują się na wzięcie udziału w quizie mogą mieć pewność, że wszelkie materiały w nim zamieszczone są zgodne ze standardami ratownictwa medycznego.

Quiz jest dostępny na Facebooku, pod adresem https://www.facebook.com/MioPolska

blog comments powered by Disqus
Darmowe pdf-y, które ratują życie