PODPOWIEDZI:

Polska strona internetowa oraz sklep on-line Steelseries wystartowały!

Polska strona internetowa oraz sklep on-line Steelseries wystartowały!

Witaj, Polsko! SteelSeries, czołowy producent sprzętu dla graczy, z przyjemnością informuje, że od dziś dostępna jest polska wersja językowa strony internetowej SteelSeries pod adresem steelseries.com/pl oraz oficjalny polski sklep internetowy SteelSeries – shop.steelseries.com/pl. Od teraz wszystkie informacje o produktach, promocjach, ofercie oraz firmie SteelSeries dostępne są w całości po polsku. Polska, obok Wielkiej Brytanii oraz Niemiec, jest trzecim krajem w Europie, dla którego powstała osobna wersja językowa strony.

Z tej okazji SteelSeries przygotowało promocję dla wszystkich fanów w Polsce. Od dziś (27.06) do niedzieli (30.06) wybrane produkty w polskim sklepie internetowym SteelSeries taniej o 50%. Promocją objęte są wszystkie edycje słuchawek Siberia v2, w tym modele Diablo III oraz Frost Blue. Aby skorzystać ze zniżki, należy wpisać kod rabatowy: SSPL do odpowiedniej rubryki w widoku koszyka. W przypadku problemów lub wątpliwości podczas zakupów w sklepie on-line, użytkownicy mogą skorzystać ze wsparcia klienta, dostępnego również w języku polskim.

Steelseries

O SteelSeries SteelSeries jest czołowym producentem sprzętu dla graczy i zawodników e-sportowych, którego oferta obejmuje m.in. zestawy słuchawkowe, klawiatury, myszy, podkładki oraz oprogramowanie. Od momentu założenia spółki w 2001 r. SteelSeries pozostaje liderem na rynku profesjonalnego sprzętu do grania, dzięki nieustannemu rozwijaniu innowacyjnych technologii oraz tworzeniu produktów we współpracy z czołowymi graczami. Więcej informacji można znaleźć na https://steelseries.com/pl

blog comments powered by Disqus
Polska strona internetowa oraz sklep on-line Steelseries wystartowały!