PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Laptopy do 2500 zł - Niedrogie notebooki do biura i prostych gier |TOP 5|

ASUS prezentuje innowacyjne tablety z linii Transformer Pad

 ASUS prezentuje innowacyjne tablety z linii Transformer Pad

Linia produktów Transformer Pad reprezentuje nowe podejście do kategorii tabletów. Innowacyjna funkcjonalność 2-w-1 pozwala na korzystanie z urządzenia w formie klasycznego tabletu oraz w pełni funkcjonalnego netbooka (po podłączeniu stacji dokującej z klawiaturą QWERTY). Urządzenia z serii Transformer to nie tylko platformy multimedialne, ale również wydajne narzędzia pracy.

Ultrapłaski, metaliczny Transformer Pad Prime waży zaledwie 586g. To pierwszy czterordzeniowy tablet z systemem operacyjnym AndroidTM 4.0 Ice Cream Sandwich (ICS).

Urządzenia z serii Transformer Pad Infinity będą pierwszymi na świecie tabletami Full HD z obsługą łączności 4G LTE. Wyświetlacz 1920 x 1200 Full HD Super IPS+ o jasności rzędu 600 nitów, technologia ASUS SonicMaster oraz eleganckie, metaliczne wykończenie czynią z niego doskonałe rozwiązanie dla najbardziej wymagających entuzjastów dźwięku i obrazu. Dostępne będą również wersje Wi-Fi i 3G.

W planach jest również seria tabletów Transformer Pad 300, będących pierwszymi czterordzeniowymi tabletami z modułem 4G LTE. Seria 300 dostępna będzie w trzech kolorach - niebieskim, białym i czerwonym. Jest ona skierowana do młodych osób, które cenią sobie indywidualizm i swobodę.

ASUS Transformer Pad Prime

Transformer Pad Prime to pierwszy na świecie tablet z czterordzeniowym procesorem NVIDIA Tegra 3 pracujący na systemie operacyjnym Android 4.0 ICS. Jest to wykonany z aluminium tablet o ultrapłaskim profilu (8,3 mm) ważący zaledwie 586g. Tablet Transformer Pad Prime wyposażono w ekran Super IPS+ o jasności 600 nitów, który umożliwia czytanie nawet przy dużym nasłonecznieniu.

Transformer Pad Prime pozwala na 12 godzin pracy na baterii, jednak po podłączeniu do stacji dokującej, czas pracy wydłuża się nawet do 18 godzin - stacja dokująca ładuje baterię tabletu.

ASUS Transformer Pad Prime

Technologia ASUS SonicMaster zapewnia czysty dźwięk o wysokiej jakości. Transformer Pad Prime Jest jedynym tabletem, który oferuje doskonałą jakość odtwarzanej muzyki, nieporównywalną z żadnym innym urządzenie tego typu.

Przednia kamera (1.2MP) umożliwia prowadzenie konferencji, natomiast tylna kamera (8MP), wyposażona w funkcę auto-focus i lampę błyskową LED, pozwala na wykonywanie wysokiej jakości zdjęć. Wszystko dzięki przesłonie F2.4, czujnikowi CMOS, funkcji touch-to-focus i niskiej redukcji szumów światła.

Seria ASUS Transformer Pad Infinity

Seria Transformer Pad Infinity to pierwsze na świecie tablety Full HD z łącznością 4G LTE. Powstały z myślą o rozrywce w jakości HD - posiadają ekran 1920x1200 Full HD Super IPS+ oraz technologię ASUS SonicMaster.

Model 4G LTE wyposażono w dwurdzeniowy, potężny procesor Qualcomm MSM 8960 Snapdragon S4 1.5Ghz. Tablet będzie umożliwiał pobieranie i wysyłanie danych, odpowiednio z prędkościami 100Mbps oraz w 50Mbps.

ASUS Transformer Pad Infinity

Transformer Pad Infinity został opracowany z myślą o entuzjastach filmów HD. Posiada ekran 1920 x 1200 Full HD Super IPS+ o kącie widzenia 178°, z jasnością rzędu 600 nitów oraz technologię ASUS SonicMaster, dzięki czemu stanowi doskonałą mobilną platformę audio-wizualną. Co więcej, nowa generacja szkła Corning Gorilla Glass 2 chroni ekran przed wszelkimi uszkodzeniami.

Tablet posiada przednią kamerę o rozdzielczości 2MP do prowadzenia wideokonferencji oraz tylną kamerę (8MP) z przesłoną F2.2, 5-częściowym obiektywem i lampą błyskową LED, która umożliwia robienie zdjęć wysokiej jakości również w warunkach słabego oświetlenia. Podobnie, jak w przypadku tabletu Transformer Pad Prime, jego konstrukcja opiera się na filozofii Zen - jest niezwykle płaski (8,5 mm) i został wykonany z wyjątkowego, metalicznego materiału.

Seria ASUS Transformer Pad 300

Przeznaczony dla młodych osób zainteresowanych nowymi technologiami, Transformer Pad 300 dostępny jest w trzech kolorach - niebieskim, białym i czerwonym.

Model jako pierwszy na świecie został wyposażony w moduł 4G LTE. Jego sercem jest czterordzeniowy procesor NVIDIA Tegra 3. Dzięki technologii ASUS SonicMaster stanowi doskonałą mobilną platformę do przeglądania sieci i gier komputerowych.

ASUS Transformer Pad 300

ASUS Transformer Pad 300 Posiada przednią kamerę o rozdzielczości 1.2MP, która doskonale nadaje się do prowadzenia wideokonferencji. Tylna kamera (8MP) z przesłoną F2.2 i 5-częściowym obiektywem pozwala na wykonywanie wysokiej jakości zdjęć i nagrywanie filmów w formacie 1080p HD.

Urządzenia z serii Transformer Pad 300 mogą pracować na baterii nawet do 10 godzin, a po podłączeniu do stacji dokującej z klawiaturą – do 15 godzin.

blog comments powered by Disqus
ASUS prezentuje innowacyjne tablety z linii Transformer Pad