PODPOWIEDZI:

Canyon Ethernet powerline Adapter – sieć nowych możliwości

Canyon Ethernet powerline Adapter – sieć nowych możliwości

Canyon, marka designerskich produktów związanych z branżą IT, urządzeń peryferyjnych do komputerów, prezentuje Ethernet powerline Adapter CNP-PLA200 – przejściówkę, która wykorzystując sieć elektryczną, umożliwia rozszerzenie lub stworzenie nowej sieci połączeń Ethernetowych między komputerami.

Nowatorski adapter do Ethernetu marki Canyon otwiera przed użytkownikami szereg nowych możliwości i udogodnień związanych z pracą w sieci. W domu czy w biurze, adapter pozwala m.in. odciążyć tradycyjne połączenie Internetowe czy lepiej chronić dane przekazywane wewnątrz sieci.

Urządzenie jest bardzo proste w obsłudze – wystarczy podłączyć je do gniazdka, podpiąć za pomocą kabla sieciowego komputer czy inny sprzęt i nacisnąć ikonę połączenia szyfrowanego. O jego użyteczności decyduje szybki transfer – do 200Mb/s oraz 300 metrowy kabel, który zapewni dostęp do sieci wielu urządzeniom, nawet znacznie od siebie oddalonym. Dzięki temu adapter marki Canyon gwarantuje wysokiej jakości przekazy HD wideo oraz połączenia oparte na protokole VoIP.

W związku z tym, że Ethernet powerline Adapter zapewnia bezawaryjne i płynne połączenie, niewątpliwie jest to dobre rozwiązanie dla wszystkich fanów gier w opcji multiplayer, którzy chcą uniknąć denerwujących lagów podczas wirtualnych zmagań. Dodatkowo, aby jeszcze lepiej chronić dane udostępniane w obrębie Ethernetu, sprzęt marki Canyon wykorzystuje szyfrowanie oparte na 128 bitowym protokole. Innym praktycznym udogodnieniem jest Quality of Service (QoS), które z kolei pozwala na nadanie danym różnego stopnia ważności i uporządkowanie ich według wartości priorytetowej. Adapter CNP-PLA200 posiada także opcję oszczędzania energii, która umożliwia redukcję zużycia prądu o 65%.

cnp_pla200

Ethernet powerline Adapter CNP-PLA200 od Canyon’a to urządzenie, które wykorzystuje szereg innowacyjnych i dogodnych rozwiązań, dzięki czemu dobrze sprawdza się przy tworzeniu czy rozbudowie wewnętrznej sieci, a także gwarantuje wysoką jakość pracy w ramach ustanowionych połączeń. Adapter może być z powodzeniem wykorzystywany na potrzeby firm czy w ramach domowych sieci – w każdych warunkach sprzęt Canyona usprawnia komunikację i współpracę miedzy komputerami.

blog comments powered by Disqus
Canyon Ethernet powerline Adapter – sieć nowych możliwości