PODPOWIEDZI:

Orange Reyo - telefon komórkowy marki Orange

Orange Reyo - telefon komórkowy marki Orange

Orange Reyo to nowy smartfon w ofercie marki Orange. Został on stworzony we współpracy z firmą ZTE. Cechuje się nowoczesnym designem i wysoką wydajnością. Dowiedzcie się o nim więcej z naszego newsa.

Marka Orange dawno nie wypuściła żadnego telefonu ze swoim logiem. Po dłuższej przerwie, na rynku pojawia się Orange Reyo. Smartfon dostępny jest w wybranych planach taryfowych już za 1 zł. z VAT.

Smartfon cieszy oko swoim nowoczesnym i eleganckim designem. Działa on w oparciu o bardzo popularny system operacyjny Android w wersji 4.2, a także obsługuje transmisje HSDPA+. Za jego wydajność odpowiada dwurdzeniowy procesor 1,3 GHz czy 1GB pamieci RAM. Aparat fotograficzny ma z kolei 5 mpix.

Orange Reyo

Mamy tu również kilka aplikacji, które zostały stworzone specjalnie dla Orange. Orange Assistant w prosty sposób pokaże nam jak posługiwać się tym modelem i szybko odnaleźć pożądane funkcje. Przyda się to w szczególności osobom, które nie miały jeszcze do czynienia ze smartfonami. Jest także aplikacja Orange Gesture, dzięki której przypiszemy symbole i gesty do wybranej funkcjonalności. Skutecznie podnosi to komfort użytkowania telefonu.

Orange Reyo dostępny jest w ofertach "Smart Plan Multi, Smart Plan Halo" oraz "Przenieś numer do Orange".

Orange Reyo dostępny będzie we wszystkich salonach Orange już pod koniec tygodnia.

blog comments powered by Disqus
Orange Reyo - telefon komórkowy marki Orange