PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Tablety do 1000 zł |TOP 5|

Firma Acer przedstawia Aspire Timeline Ultra M3

Firma Acer przedstawia Aspire Timeline Ultra M3

Nową rodzinę notebooków Aspire Timeline Ultra pokazano po raz pierwszy w styczniu, na targach CES (Consumer Electronics Show) w Las Vegas. Na targach CeBIT w Hanowerze firma Acer zaprezentowała ultrabook Aspire M3, należący właśnie do tej rodziny. Modele z najnowszej serii Timeline są cieńsze i lżejsze od swoich poprzedników (mają tylko 20 mm grubości), co jednak nie ma negatywnego wpływu na ich wydajność. Nowy notebook Aspire Timeline Ultra M3 podnosi poprzeczkę wymagań, ponieważ jest pierwszym komputerem klasy Ultrabook wyposażonym w dedykowany układ graficzny NVIDIA GeForce GT640M pozwalający na efektywne tworzenie treści multimedialnych oraz korzystanie z nich.

Pomimo cienkiej konstrukcji, ultrabook cechuje się dużą wydajnością. Zastosowano w nim najnowszy procesor Intel Core oraz dedykowany układ graficzny, dzięki którym można szybko nawigować oraz pracować wielozadaniowo, nawet w przypadku aplikacji multimedialnych i gier z bogatą grafiką.

Dysk twardy o dużej pojemności zapewnia ogromną ilość miejsca na pliki, natomiast zintegrowany dysk SSD umożliwia natychmiastowe włączanie systemu. Ponadto, jest oferowana konfiguracja tylko z dyskiem SSD. Bardzo trwały dysk SSD umożliwia szybszy dostęp do plików oraz pozwala na dłuższą pracę na baterii i obniżenie poziomu hałasu.

Notebook zwraca na siebie uwagę bardzo szybkimi reakcjami. Dzięki funkcji Acer Green Instant-On wznowienie pracy z trybu uśpienia zajmuje tylko 1,5 sekundy. Ponadto, funkcja Acer Instant Connect automatycznie wyszukuje i rejestruje najczęściej używane punkty dostępowe, przez co pozwala na nawiązanie połączenia z Internetem w zaledwie 2,5 sekundy, czterokrotnie szybciej niż w przypadku rozwiązań konwencjonalnych.

Aspire Timeline Ultra M3 jest też pierwszym 15-calowym komputerem klasy Ultrabook z dwoma zawiasami, który jest wyposażony w napęd DVD. Z myślą o rozrywce, w notebooku zastosowano też system Dolby Home Theater v4 oraz wysokiej klasy głośniki. Profesjonalnie dostrojony system dźwiękowy zapewnia dużą głośność, dobrą słyszalność dialogów oraz efektów dźwiękowych, zarówno przy odtwarzaniu muzyki i filmów, jak i podczas gier.

Zgodnie z tradycją rodziny Timeline, nowy Ultrabook może pracować 8 godzin bez zasilania sieciowego, zapewniając produktywność i multimedialną rozrywkę przez cały dzień.

Acer M3

Ze względu na cienki profil, notebook Aspire M3 ma minimalistyczny, nowoczesny wygląd. Stylowa, czarna pokrywa jest też bardzo wytrzymała, ponieważ została wykonana ze stopu aluminium. Oprócz tego, pełnowymiarowa klawiatura typu chiclet z oddzielną klawiaturą numeryczną zapewnia większy komfort pisania oraz zwiększa produktywność.

Aspire Timeline Ultra M3 zostanie wprowadzony do sprzedaży detalicznej w drugim kwartale 2012 roku.

blog comments powered by Disqus
Firma Acer przedstawia Aspire Timeline Ultra M3