PODPOWIEDZI:

Modecom GO – podkładki pod laptopa dla mobilnych

Modecom GO – podkładki pod laptopa dla mobilnych

Firma Modecom wprowadziła właśnie na rynek zapowiadaną wcześniej serię trzech, nowoczesnych i designerskich podkładek pod laptopy. Seria podkładek Modecom GO skierowana jest do osób szukających nowoczesnego wzornictwa użytkowników, którzy zarówno w pracy, jak i w trakcie podróży używają komputerów przenośnych.

Modecom GO to seria designerskich podkładek pod laptopy, które oprócz walorów estetycznych umożliwiają bardzo komfortową pracę z laptopem, zarówno w domowym zaciszu, jak w środkach komunikacji takich jak, samolot czy pociąg.

Dzięki odpowiednio dobranym materiałom, prezentowane podkładki charakteryzują się doskonałym odprowadzaniem ciepła emitowanego przez rozgrzany komputer, co chroni jego podzespoły przed przegrzewaniem. Jak zapewnia producent, dzięki właściwościom izolacyjnym produkty te stanowią również doskonałą barierę przed wspomnianym ciepłem, likwidując tym samym irytujące dla użytkowników poczucie dyskomfortu.

MODECOM_GO_MC-G20

Główną część podkładek stanowi wykonana z wysokiej jakości tworzywa płyta, która dzięki swym właściwościom cieplnym przyjmuje rozgrzane powietrze z dolnej części laptopa. Na szczególną uwagę zasługuje spodnia część podstawek. Wykonana ze specjalnej, siatkowanej powłoki powierzchnia sprawia, że praca z laptopem jest bardzo komfortowa, nawet przez wiele godzin. Ciekawym rozwiązaniem jest również zamontowana w dwóch z prezentowanych trzech modeli (MC-G10 i MC-G20), specjalna, wysuwana podstawka pod myszkę, która umożliwia pracę z laptopem również osobom leworęcznym. Z kolei model MC-GF11 wyposażony jest w 80mm wentylator chłodzący z zamontowanym filtrem oraz dźwignię regulacji kąta nachylenia według indywidualnych potrzeb użytkownika.

Sugerowane ceny detaliczne podkładek:

MC-GF11: 99,00 PLN brutto

MC-G10: 54,90 PLN brutto

MC-G20: 84,90 PLN brutto

Okres ochrony gwarancyjne wynosi 24 miesiące.

blog comments powered by Disqus
Modecom GO – podkładki pod laptopa dla mobilnych