PODPOWIEDZI:
JVC LT-55VAO9200 55" OLED TELEWIZOR

LG G5 Trafia na Polski Rynek Wraz z Modułami!

LG G5 Trafia na Polski Rynek Wraz z Modułami!

Polski oddział LG właśnie zaanonsował rychłe pojawienie się w oficjalnej sprzedaży, najnowszego modelu LG G5 oraz silnie promowane podczas tegorocznych targów MWC, doczepiane moduły! W ostatnich dniach stale śledziliśmy doniesienia biura prasowego LG i wreszcie doczekaliśmy się! Czy LG G5 wraz ze swoimi modułami podbije nasz rodzimy rynek? Przyjrzyjmy się im nieco bliżej!

Po prezentacji nowego flagowca od LG, internet został wręcz zalany licznymi komentarzami, które przejawiały zarówno pozytywne, jak i negatywne odczucia. U jednych smartfon ten wzbudził przeogromne zainteresowanie i chęć pogratulowania twórcom za tak odważną decyzję, jeśli chodzi o koncept urządzenia, inni zaś wylali falę krytyki za wręcz całkowite odejście od wcześniej obranych kierunków technologicznych i stylistycznych. Cóż, wszystkim nie dogodzisz! Tak czy inaczej, LG pokazało przysłowiowe jaja! Nie boi się zaryzykować i to się liczy, ale, ale! Czy nie poszli o jeden krok za daleko?


Ekspresy do Kawy


 

Modułowy smartfon? Już gdzieś kiedyś o czymś podobnym słyszeliśmy! Nawet był w planach (a nawet jeszcze jest) smartfon tworzony przez użytkownika z dowolnych, dostępnych modułów. Jednak czy przyjmie się wśród klientów możliwość podłączania dodatkowych modułów, jako rozszerzenie jego funkcjonalności? Lepszy aparat, mocniejsza bateria lub lepszy dźwięk, to podstawowe moduły, które proponują nam teraz Koreańczycy. Obecnie najbardziej znanym jest moduł o nazwie “LG CAM Plus”, który dodaje nam uchwyt przypominający element aparatu fotograficznego, na którym znalazły się przyciski służące do obsługi aparatu. Ponadto, moduł został wyposażony w dodatkowe ogniwo bateryjne o pojemności 1200 mAh! Przy zakupie tego osobliwego dodatku, nasz portfel schudnie o 399 złotych.

Sprawdź najniższą cenę wyjątkowych gogli VR od Sony!


 

Innym tego typu gadżetem jest “LG Hi-Fi Plus”. Ten element polepszy walory dźwiękowe naszego G5. W efekcie tego, po podłączeniu tego modułu, będziemy cieszyć się znakomicie czystym, podbitym i wyrazistym dźwiękiem. Z pewnością, audiofile będą usatysfakcjonowani! Jednakże, będą zmuszeni wpierw wyłożyć odpowiednią kwotę pieniędzy, a mianowicie 699 złotych! Dodatkowym atutem przemawiającym za kupnem tego modułu jest to, że posiada on gniazdo USB typu C! Zapewne ta wzmianka nie spowoduje nagłego gigantycznego wzrostu sprzedaży gadżetu, ale może przekona część do jej zakupienia?
 

Wisienką na torcie jest kamerka “LG 360 CAM”, która jest w stanie nagrywać obraz w rozdzielczości 2K (2560x1440) w pełnych 360 stopniach! Moduł charakteryzuje się również 4 GB pamięci wbudowanej oraz bateria o pojemności 1200 mAh! Bodaj jeszcze żaden z czołowych producentów nie oferuje tego typu urządzenia. Są one niejako nowością na rynku i próżno szukać dobrych odpowiedników u konkurencji. Szkoda tylko, że cena może odrobinę odstraszać nas od LG 360 CAM. Bowiem, producent wycenił ją na 1199 złotych! Cóż, za technologię trzeba płacić i to nie mało!

Potrzebujesz dobrego kontaktu z kierowcami na drodze? Ten materiał pomoże Ci w wyborze dobrego CB Radia!


Co powiecie na te propozycje od LG? Warteuwagi? Nam ceny wydają się być nieco zawyżone, jednak spoglądając na rynek zachodni, można mieć pewne nadzieje na sukces tychże modułów. Na rynku mobilnym dawno już brakowało tak świeżego i śmiałego pomysłu, nie sądzicie? Jednak czy to nie za mało? Rzecz jasna, LG będzie sprzedawało również wysokiej jakości zestaw słuchawkowy za 949 złotych, jak również gogle VR w cenie 1999 zł. Te elementy pojawia się nieco później, a dokładnie w czerwcu. Natomiast sam LG G5 i pozostałe moduły wraz z kamerką pojawią się w sprzedaży 27 kwietnia! Podekscytowani? Pochwalcie się swoimi odczuciami w komentarzach! ;)

blog comments powered by Disqus
LG G5 Trafia na Polski Rynek Wraz z Modułami!