PODPOWIEDZI:

Patriot Supersonic Boost XT – wydajne i wytrzymałe pendrive’y

Patriot Supersonic Boost XT – wydajne i wytrzymałe pendrive’y

Na polskim rynku pojawiły się pendrive’y Patriot Supersonic Boost XT – następcy nośników XporterXT Boost, które zostały ciepło przyjęte przez rynek z powodu swojej wytrzymałości, jakości wykonania oraz wysokiej wydajności. Nowa seria, oprócz wcześniej wspomnianych cech, charakteryzuje się obsługą interfejsu USB 3.0, a co za tym idzie, jeszcze wyższą wydajnością.

Pamięci flash z serii Supersonic Boost XT dzięki zastosowaniu gumowej obudowy odznaczają się bardzo wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz ingerencję wody. Wtyk USB chroniony jest przez wykonaną z tego samego materiału, solidną zatyczkę. Dzięki zastosowaniu interfejsu USB 3.0 transfer danych dochodzi do 90 MB/s. Urządzenie jest w pełni kompatybilne ze starszymi wersjami USB. Patriot Boost XT współpracuje ze wszystkimi najważniejszymi systemami operacyjnymi wliczając w to systemy Windows od Me do 7, Linux oraz MacOS.

Patriot Supersonic Boost XT

Pamięci flash Patriot Supersonic Boost XT dostępne są w wersjach o pojemnościach 8, 16 oraz 32 GB. Wymiary urządzeń wynoszą 12x60x20 mm, a waga to dokładnie 12,9 g. Na pendrive’y udzielono 5 lat gwarancji.

Ceny poszczególnych modeli kształtują się następująco:

Patriot Supersonic Boost XT 8 GB – 59 zł

Patriot Supersonic Boost XT 16 GB – 95 zł

Patriot Supersonic Boost XT 32 GB – 179 zł

blog comments powered by Disqus
Patriot Supersonic Boost XT – wydajne i wytrzymałe pendrive’y