PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
TOP 7 Miniwież do 1000 zł

Panasonic zaprasza na niezwykłą wystawę „OUR PLACE – The World’s Heritage”

Panasonic zaprasza na niezwykłą wystawę „OUR PLACE – The World’s Heritage”

Warszawa, 29 marca 2012 r. — Podczas rozpoczynających się dziś targów FOTO FILM VIDEO 2012 na stoisku Panasonic można podziwiać zdjęcia z niesamowitej akcji „OUR PLACE – The World’s Heritage”, która ma na celu wykonanie fotografii wszystkich miejsc znajdujących się na Liście Światowego Dziedzictwa Kulturowego i Przyrodniczego Ludzkości UNESCO. Obecnie na liście znajduje się około 936 obiektów ze 153 krajów, które sukcesywnie fotografowane są przez osoby biorące udział w akcji. Od samego początku tej inicjatywy Panasonic dostarcza zaangażowanym w tę akcję fotografom swoje aparaty.

W projekcie bierze udział międzynarodowy zespół profesjonalnych fotografów, który przy pomocy dostarczanego przez firmę Panasonic sprzętu fotograficznego, dokumentuje najpiękniejsze miejsca na ziemi. Celem fotografów jest odzwierciedlenie na zdjęciach obecności człowieka, a także pokazanie dlaczego miejsca te są tak ważne dla ludzkości. Do tej pory uwieczniono około 290 miejsc z 85 krajów.

OUR PLACE – The World’s Heritage

Podczas targów FOTO FILM VIDEO 2012 na stoisku Panasonic zostanie zaprezentowane 100 zdjęć, z wyjątkowych zakątków świata. Wszystkie zdjęcia zostały wykonane przy użyciu aparatów Panasonic, w tym modeli z serii Lumix G.

blog comments powered by Disqus
Panasonic zaprasza na niezwykłą wystawę „OUR PLACE – The World’s Heritage”
Autor: Łukasz