PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

LG Kończy z Rodziną Modułów Dla Serii "G"?

LG Kończy z Rodziną Modułów Dla Serii "G"?

Do premiery kolejnego smartfonu z rodziny "G" od LG pozostaje jeszcze odrobinę czasu, ale w sieci znów pojawiły się nowie wieścy odnośnie kolejnego flagowca Koreańczyków. Wiadomości te mogą zaniepokoić niektórych posiadacze obecnego flagowca LG, ale czy aby na pewno? Sprawdźcie sami!

Najbardziej możliwym terminem ukazania przez twórców następcę LG G5, jest luty przyszłego roku. Jeszcze nie prezentowany LG G6 pojawi się najpewniej na targach MWC w Barcelonie, gdzie ponownie będziemy śledzić kolejne poczynania mniej lub bardziej znanych firm. Do tego czasu warto przyjrzeć się kilku informacjom.

Klawiatura do smartfona? Tak, to możliwe!

lg g4

Bardziej niż prawdopodobne jest to, że kolejna odsłona flagowca od LG, nie będzie już wyposażona w wymienne moduły, dzięki którym mogliśmy zwiększyć sobie akumulator lub dodać kilka funkcji odnośnie robienia zdjęć. LG definitywnie kończy z tym elementem, czego powodem jest wyjątkowo słabe zainteresowanie. Czy to Was jakkolwiek zdziwiło, a nawet zasmuciło? Wątpię...

lg g6

Taka okazja cenowa może się już nie trafić!

Przejdźmy jednak do kolejnej informacji, która to mówi, jakoby LG G6 uniemożliwiało swobodne wyjmowanie ogniwa akumulatora! Tak, pierwszy raz model z tej serii nie będzie miał wymiennej baterii. Dlaczego LG ma zamiar tak postąpić? Powodów może być wiele, a jednym z nich jest wodoodporność nowego flagowca! W zamian za niedogodność w postaci na stałe umieszczonej baterii, producent gwarantuje nam możliwość swobodnego moczenia naszego urządzenia!

lg


Gdzie kupić iPhone 8 lub iPhone 8 Plus w dobrej Cenie??

Czym jeszcze LG nas zaskoczy? Ostatnią nowinką jest informacja odnośnie bezprzewodowego ładowania baterii. Podobny element ma znaleźć swoje miejsce także w Samsungu Galaxy S8, ale czy zagwarantuje nam to efektywne ładowanie? Podobną technologię możemy spotkać już dziś, ale o jej efektywności możemy polemizować. Warto mieć nadzieję, że LG rozwinie ten temat w pozytywny sposób. Tym czasem, zapraszamy do komentowania, odwiedzenia forum oraz o pozostawienie łapki w gorę! ;) 

Jakie telefony komórkowe są najlepsze?

Aby dodatkowo ułatwić wybór przedstawiamy Wam najpopularniejsze obecnie modele wg. rankingu telefonów komórkowych z 11/2017. Przed podjęciem decyzji o zakupie nowego produktu, koniecznie sprawdź, które telefony komórkowe warto kupić.

Poz.ObrazekNazwaGdzie kupić?
1Apple iPhone 7 32GB czarny Apple iPhone 7 32GB czarnyBest of the best!
2Samsung Galaxy S8 G950F 64GB Czarny Samsung Galaxy S8 G950F 64GB Czarny Sprawdź sam
3Xiaomi Redmi Note 4 32GB Dual Sim Czarny Xiaomi Redmi Note 4 32GB Dual Sim Czarny Ten ma niezłą cenę!
4Samsung Galaxy S7 Edge G935 32GB Czarny Samsung Galaxy S7 Edge G935 32GB Czarny Polecany model
5Xiaomi Mi 6 64GB Dual Sim Czarny Xiaomi Mi 6 64GB Dual Sim Czarny Sprawdź tutaj

Zobacz więcej propozycji: Ranking TOP 30 Najciekawszych Smartfonów!

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more
LG Kończy z Rodziną Modułów Dla Serii "G"?