PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Niedrogie projektory za 2000 zł | TOP 5 |

Intex – akcesoria komputerowe od których możesz wymagać więcej

Intex – akcesoria komputerowe od których możesz wymagać więcej

Podbój rynku akcesoriów komputerowych ciągle trwa. Dlatego do gry zdecydowanym krokiem weszła marka Intex. Swoimi produktami pomaga ona w dopasowaniu się użytkowników do potrzeb dynamicznie zmieniającego się sektora komputerów stacjonarnych i przenośnych. Intex oferuje, m.in.: klawiatury, myszki, akcesoria do laptopów i PC, UPSy, urządzenia sieciowe. Wyłącznym dystrybutorem marki w Polce jest firma Lechpol.

Coraz trudniej znaleźć taką dziedzinę życia, w której nie wykorzystuje się komputerów. Powszechność ich stosowania a także fakt, że coraz więcej czasu spędzamy przed nimi sprawia, że konieczne są nowe rozwiązania technologiczne, by pracę przy nich uczynić bardziej efektywną i przyjemną. To właśnie z myślą o tym powstała marka Intex. Dzięki urządzeniom Intexa praca przy komputerze staje się łatwiejsza i sprawia więcej satysfakcji.

Oferta Intexa obejmuje. m.in.: przewodowe i bezprzewodowe myszki i klawiatury. Zostały one zaprojektowane w taki sposób, by nawet wielogodzinna praca nie powodowała zmęczenia nadgarstków. Trwałe i ergonomiczne myszki pozwalają na szybką i sprawną pracę. Klawiatury wyposażone w dodatkowe przyciski tj. uruchamianie przeglądarki, poczta e-mail, kalkulator ułatwiają obsługę wielu aplikacji.

KOM0036

Z bogatej gamy produktów Intexa skorzystają miłośnicy laptopów. Z pewnością docenią oni praktyczne podkładki chłodzące o niskim poziomie hałasu i dużej wydajności wiatraków oraz zestawy głośnikowe dzięki którym odtwarzanie MP3, gier komputerowych i filmów nabierze zupełnie nowego wymiaru.

Profesjonalną ochronę dla komputerów domowych i małych firm zapewnią UPSy Intexa. Zabezpieczają one komputery PC oraz komputerowe urządzenia peryferyjne przed spadkiem oraz zanikaniem napięcia. Pozwalają uniknąć uszkodzeń wynikłych na skutek zwarcia.

Celem, który postawiła sobie marka Intex, jest dostarczenie na rynek produktów, które usprawnią i umilą pracę przy komputerze. Wszystkie produkty Intexa charakteryzują się starannością wykonania, dbałością o detale, niezawodnością oraz doskonałą relacją ceny do jakości. Stały rozwój technologii motywuje markę do ciągłego rozszerzania swojej oferty.

blog comments powered by Disqus
Intex – akcesoria komputerowe od których możesz wymagać więcej
Autor: Łukasz