PODPOWIEDZI:

Zamień Swój Telewizor W Centrum Rozrywki

Zamień Swój Telewizor W Centrum Rozrywki

Homebox 3.1 przekształci twój telewizor w prawdziwe multimedialne centrum rozrywki. Daje ci nie tylko szybki dostęp do internetu, ale też nieograniczone możliwości korzystania z biblioteki multimediów.

Homebox 3.1 daje możliwość korzystania z aplikacji XBMC, która pozwoli na odtworzenie ulubionych multimediów prosto z dysku lub internetu. Funkcja Wi-Fi display pozwala wyświetlać bezpośrednio z tabletu bądź smartfona na telewizorze, a dodatkowo oszczędzi nam przy tym plątaniny kabli. Aplikacja RKRemote przekształci tablet i smartfon w klawiaturę, pada albo pilota.

Homebox

» Laptop ASUS X551 + Drukarka CANON za 1099zł. Zobacz Promocję ►

Dodatkowo Wi-Fi display sprawdzi się idealnie w biurze czy podczas wykładów - wystarczy połączyć się z wifi i wyświetlać na dużym ekranie prezentacje prosto z tabletu czy smartfona.

Homebox

Dla zapewnienia maksymalnej wygody, z Homeboxem otrzymamy klawiaturę Qwerty z touchpadem, pilota z funkcją myszy, myszkę bluetooth, oraz przewód HDMI i AV.

Homebox

» Sam dotyk to już za mało - o obsłudze gestami.

Homebox 3.1 ma własny system Android 4.4, czterordzeniowy procesor Quadcore 4 x 1.6 GHz, dzięki czemu urządzenie jest niesamowicie szybkie. Wbudowana pamięć 8 GB daje możliwość zainstalowania setek aplikacji, a gdy jednak zabraknie nam miejsca możemy użyć karty microSD o pojemności do 32 GB.

Złącza USB oraz OTG pozwalają na podłączenie na przykład zewnętrznego dysku, klawiatury czy przenośnej pamięci.

blog comments powered by Disqus
Zamień Swój Telewizor W Centrum Rozrywki