PODPOWIEDZI:

Xiaomi Wypuści na Rynek Nowy Tablet!

Xiaomi Wypuści na Rynek Nowy Tablet!

W przeciągu ostatnich tygodni wciąż generalnie pisaliśmy o smartfonach oraz smarwatchach. Teraz warto obrać nieco inny kierunek i skupić się na równie ciekawym typie urządzenia, a konkretnie tablecie! Urządzenia te często wypierają z rynku niektóre notebooki, zatem czy to samo tyczyć się będzie prezentowanego urządzenia?

Tego potentata technologicznego w gruncie rzeczy kojarzymy z wspomnianymi już smartfonami oraz smartwatchami/bandami. Co prawda, Xiaomi nie ogranicza się tylko do tego typu urządzeń, bowiem na koncie ma jeszcze chociażby robota sprzątającego! Jednakże, dziś przyjrzymy się nieco prezentowanemu wcześniej Xiaomi Mi Pad 3! Model ten jest bezpośrednim następcą Mi Pad 2, który cieszy się niemałym zainteresowaniem wśród kupujących.


xiaomi mi pad 3

Samsung Gear S3 najlepszy na rynku? Nasza recenzja to zweryfikowała!

Czy Mi Pad 3 przewyższy swojego starszego brata w niemalże każdym aspekcie? Nic nie jest do końca niemożliwe, ale rzućmy okiem na ten tablet, bowiem warto! Model ten jest wykonany w całości z aluminium, a na jego froncie odnajdziemy matrycę ekranu o przekątnej aż 9.7 - cala przy zachowaniu rozdzielczości 2048x1536 pikseli! Całkiem sporo, czyż nie? Ilość pikseli na cal wynosi w tym przypadku 264 jednostek. Od frontu możemy zwrócić także uwagę na kamerkę o rozdzielczości 8 mpix, która posłuży do robienia “selfie”!


xiaomi mi pad 3 - promo

Chcesz kupić duży tablet za niewielką sumę pieniędzy? Co powiesz na ten model?

Po odwróceniu Mi Pada 3, naszym oczom ukazuje się główny aparat fotograficzny, który może pochwalić się obiektywem w rozmiarze 16 mpix wraz z diodą doświetlającą LED. Robi się całkiem sympatycznie, czyż nie? Nie gorzej jest w przypadku układu napędowego tegoż modelu, którym jest procesor Intel Core m3-7Y30! Całość będzie wsparta przez aż 8 GB RAM-u oraz 128 lub 256 GB pamięci wewnętrznej. Wszystko zależy od tego jaką wersję wybierzemy, albo jaka będzie u nas dostępna. Bowiem, nie wykluczone jest pojawienie się Xiaomi Mi Pad 3w naszym kraju poprzez oficjalnego dystrybutora, ABC Data!

xiaomi mi pad 3 tył


PROMOCJE na zakup Pralek lub Suszarek


Z dodatkowych informacji warto wspomnieć o całkiem sporym ogniwie akumulatora, którego pojemność wynosi 8290 mAh. Nie zabraknie również miejsca dla portu micro USB typu C, co znacznie ułatwi nam obsługę tego urządzenia. Cena? Ta ma wynosić od 217 do 315 euro. W przeliczeniu na nasze wychodzi maksymalnie 1400 złotych. Premiera odbędzie się 30 grudnia! Ostatnią równie ważną wiadomością jest system operacyjny. Może Was tym zaskoczę, ale nie jest to Android, a Windows 10. Może być to pewnym zaskoczeniem, zwłaszcza, że w poprzedniku znajdował się Android. To oczywiście nie oznacza, że mobilne okienka pojawią się również na smartfonach od Xiaomi! Niewykluczone jest jednak to, iż Chińczycy chcą nawiązać tym sposobem pewną nitkę współpracy. Co o tym sądzicie? Zapraszam Was do komentowania, rzucenia okiem na forum oraz o pozostawienie łapki w górę! ;)

blog comments powered by Disqus
Xiaomi Wypuści na Rynek Nowy Tablet!