PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
TOP 3 Jogurtownic wysokiej klasy

Kamera internetowa Canyon CNR-WCAM420HD – nowa jakość obrazu

Kamera internetowa Canyon CNR-WCAM420HD – nowa jakość obrazu

Canyon, marka designerskich produktów związanych z branżą IT, urządzeń peryferyjnych do komputerów, przedstawia kamerę internetową CNR-WCAM420HD, która umożliwia transmisję obrazu o wysokiej rozdzielczości i dzięki temu zapewnia jeszcze lepszą jakość rozmów internetowych.

Kamera internetowa Canyon posiada wydajne zaplecze technologiczne i pozwala na transmisję obrazu w rozdzielczości 2Mpix w formacie panoramicznym 16:9 w trybie 720P HD. Dzięki temu internetowe konwersacje zyskują nową jakość i stają się prawdziwą przyjemnością. Kamera posiada także dodatkowe funkcje, takie jak wbudowany mikrofon, który wspomaga transmisję dźwięku i gwarantuje swobodę podczas rozmów on-line.

Canyon CNR WCAM420HD

CNR-WCAM420HD pozwala także na nagrywanie oraz robienie zdjęć w trakcie internetowych konwersacji. Urządzenie posiada specjalne oprogramowanie, którego system podąża za twarzą i optymalizuje jej wielkość przy zmianach położenia użytkownika. Dzięki temu jest on zawsze widoczny dla swojego rozmówcy, a obraz jest stabilny. Kamerka jest kompatybilna z nowymi wersjami oprogramowania Windows – XP, Vista oraz 7 i pozwala komfortowo prowadzić rozmowy z wykorzystaniem takich komunikatorów, jak Skype, Yahoo i MSN. Można ją z łatwością zamontować do ekranu stacjonarnego PC lub notebooka, a także postawić swobodnie na biurku.

Kamera Canyon ma niewielkie rozmiary i prezentuje prosty, nowoczesny design ożywiony kontrastowym połączeniem czarnego i pomarańczowego koloru.

Cena: 120 zł

blog comments powered by Disqus
Kamera internetowa Canyon CNR-WCAM420HD – nowa jakość obrazu
Autor: Łukasz