PODPOWIEDZI:

Prostownico-lokówka MPR-02 - URZĄDZENIE DO STYLIZACJI WŁOSÓW 2w1

Prostownico-lokówka MPR-02 - URZĄDZENIE DO STYLIZACJI WŁOSÓW 2w1

Dziś proste, jutro kręcone. Codzienna metamorfoza jest teraz możliwa dzięki prostownico - lokówce firmy MPM. Oprócz standardowego zastosowania, czyli prostowania włosów, możemy użyć jej również do wykreowania najmodniejszych w tym sezonie fal i loków.

Urządzenie do stylizacji włosów MPR-02 łączy w sobie dwie funkcje: prostowania oraz kręcenia włosów. Zaletą takiego rozwiązania jest nie tylko wprowadzenie oszczędności do naszego domowego budżetu. Dzięki niemu nie będziemy również martwić się o to, że nie dysponujemy wystarczającą ilością miejsca do przechowywania dwóch różnych urządzeń – prostownicy oraz lokówki.

Płytki urządzenia firmy MPM zostały pokryte ceramiczną powłoką, która idealnie wygładza włosy jednocześnie ich nie niszcząc. Dodatkowo produkt wyposażony został w regulację temperatury w zakresie od 120 do 200C, dzięki czemu każda użytkowniczka może dostosować stopień nagrzania urządzenia do grubości oraz kondycji swoich włosów.

Produkt posiada obrotowy przewód zasilający, który umożliwia swobodne manewrowanie prostownico-lokówką oraz gumowy uchwyt do zawieszania. Urządzenie dostępne jest w dwóch eleganckich wersjach kolorystycznych: szaro-srebrnej oraz szaro-złotej.

Prostownico-lokówka MPR-02 silver

Urządzenie do stylizacji włosów 2w1 MPR-02 firmy MPM - Sugerowana cena detaliczna: 81 zł Funkcje: - funkcja prostowania lub kręcenia włosów - ceramiczna powłoka płytek - wyświetlacz LED temperatury w zakresie 120-200C - obrotowy przewód zasilający - w wyposażeniu etui

Parametry: - zasilanie: 220-240V 50/60Hz - moc: 45W

blog comments powered by Disqus
Prostownico-lokówka MPR-02 - URZĄDZENIE DO STYLIZACJI WŁOSÓW 2w1