PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Tablety do 1000 zł |TOP 5|

Tablet Tracer OVO - już dostępny w Polsce!

Tablet Tracer OVO -  już dostępny w Polsce!

Tracer, producent akcesoriów komputerowych i urządzeń peryferyjnych, prezentuje tablet OVO pracujący pod kontrolą najnowszego systemu Android 4.0.

Urządzenie zostało wyposażone w wydajne podzespoły - szybki procesor pracujący z częstotliwością 1,5GHz, 512MB pamięci DDR3 oraz 8GB pamięci flash. Taka specyfikacja zapewnia płynne działanie systemu Android oraz zainstalowanych aplikacji. Dodatkowe zalety to wbudowany czytnik kart micro SD, który pozwala na znaczne rozszerzenie pamięci tabletu, czytelny ekran pojemnościowy z funkcją multitouch czy moduł Wi-Fi zapewniający połączenie z Internetem. Całość została zamknięta, w małej, zaledwie siedmiocalowej obudowie, co zapewnia swobodę i umożliwia korzystanie z tabletu w dowolnym miejscu.

Tracer OVO 4

Tracer OVO znakomicie sprawdzi się jako przenośna konsola do gier, odtwarzacz filmów w standardzie Full HD 1080p czy czytnik e-booków. Wbudowany moduł Wi-Fi oraz możliwość podłączenia modemu 3G przez port mini-USB zapewniają bezproblemowy dostęp do sieci. Urządzenie wyposażone jest w złącze HDMI, które umożliwia przesyłanie obrazu bezpośrednio do monitora, telewizora czy projektora. Dzięki temu użytkownicy zyskują opcję oglądania zdjęć i filmów w dużym formacie. Wbudowany akcelerometr automatycznie wykrywa pozycję urządzenia i pozwala na sterowanie jego funkcjami za pomocą ruchu, co znacznie potęguje wrażenia z gry i zapewnia komfortową rozrywkę. Tracer OVO oferuje również pełny dostęp do internetowego sklepu z aplikacjami Google Play.

Tablet Tracer OVO jest dostępny w wyjątkowo atrakcyjnej cenie - 449 zł brutto (sugerowana cena detaliczna). W Polsce można go już kupić w sieci sklepów Carrefour. Produkt objęty jest 24 miesięcznym okresem gwarancyjnym.

Specjalnie dla użytkowników tabletu Tracer OVO przygotowano stronę internetową https://tablet.tracer.eu, która nie tylko przedstawia specyfikację techniczną urządzenia, ale również proponuje możliwe zastosowania tabletu - na co dzień, na wakacjach i w pracy. Użytkownicy znajdą tam także szczegółową instrukcję obsługi i opis wszystkich dostępnych w urządzeniu funkcji.

Tracer OVO 3

Specyfikacja: System operacyjny Android 4.0 Wielkość ekranu 7’’ Rozdzielczość ekranu 800x480 Procesor 1,5GHz Chipset Cortex-A8 Funkcja multitouch Tak Pamięć DDR 512MB Pamięć Flash 8GB Webcam 0,3Mpx Wi-Fi Tak Bateria Polimerowa, 3000mAh, 3-5 godz pracy Waga 380g Złącza HDMI, Mini-USB, wejście słuchawkowe, micro SD Inne g-sensor, Google Play Gwarancja (miesiące) 24

blog comments powered by Disqus
Tablet Tracer OVO - już dostępny w Polsce!
Autor: Łukasz